Marynarki damskie w świetnych cenach. Idealne do pracy i na co dzień. Ta w stylu Rozenek przeceniona na 119 zł!

Jakie marynarki najbardziej wam się podobają? My uwielbiamy te w kolorach jesieni i zdobione najbardziej pożądanymi wzorami!

Marynarki damskie w kolorach jesieni

Z jakimi kolorami najbardziej kojarzy wam się jesień? Nam zdecydowanie z zielenią, burgundem i beżem! Tak, to właśnie w tych kolorach uwielbiamy jesienne stylizacje. Zauważyłyśmy, że nie tylko my stawiamy na takie jesienne zestawy. Gwiazdy również w tym sezonie noszą te odcienie! Małgorzata Rozenek postawiła na beżowo-czarne zestawienie, w którym największą uwagę przykuwa jej marynarka. Klasyczny o prostym kroju żakiet w kolorze beżowym, idealnie wpisuje się w ten sezon. Prócz tego będzie dobrą alternatywą dla swetra, a w cieplejsze jesienne dni nawet dla kurtki. 

ponadczasowe marynarki / mat. partneraponadczasowe marynarki / mat. partnera www.instagram.com/m_rozenek/

Wzorzyste marynarki damskie

Prócz klasycznych marynarek, w tym sezonie warto znaleźć dla siebie wzorzystą marynarkę. Będzie świetnym uzupełnieniem i odskocznią od zwyczajnych stylizacji,a  może nawet jej bazą! Wzorzysty żakiet to strzał w dziesiątkę, szczególnie jeśli zdobi go krata, kwiaty czy paski. To właśnie te desenie królują w ostatnim czasie, dlatego warto przyjrzeć się wzorzystym marynarkom.

wzorzyste marynarki / mat. partnerawzorzyste marynarki / mat. partnera www.instagram.com/jemerced/

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Agora SA