Delikatne i zwiewne sukienki z ozdobną falbanką! Mamy modele podobne do sukienki Mariny

PJ
10.09.2018 17:00
sukienki z falbanami/mat. partnera/www.instagram.com/marina_official/?hl=pl

sukienki z falbanami/mat. partnera/www.instagram.com/marina_official/?hl=pl (sukienki z falbanami/mat. partnera/www.instagram.com/marina_official/?hl=pl)

Delikatne i zwiewne sukienki zdobione falbanami to hit sezonu! Te fasony dodadzą uroku stylizacji. Zobaczcie sukienki, które inspirowaliśmy wyborem Mariny Łuczenko.

Delikatna sukienka Mariny Łuczenko-Szczęsnej

Zwiewne i delikatne sukienki dodadzą szyku i kobiecego wyglądu każdej stylizacji, szczególnie, gdy są zdobione finezyjnymi falbanami. Wystarczy, że spojrzycie na kreację Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Ma ona na sobie sukienkę z subtelnego materiału, na której znajduje się kwiecisty wzór i falbanki. To wspaniały projekt marki Zimmermann. 

sukienki z falbanami/mat. partnerasukienki z falbanami/mat. partnera www.instagram.com/marina_official/?hl=pl

Sukienki zdobione falbanami

Jeżeli uwielbiacie tak delikatne kreację, koniecznie zerknijcie na modele sukienek, które dla was przygotowałyśmy. Wszystkie zdobione są falbaną, dzięki której sukienki wyglądają na jeszcze bardziej kobiece i delikatne. Idealnie sprawdzą się w czasie ładnej pogody, ale też śmiało możecie nosić je w sezonie jesiennym. Wystarczy, że dobierzecie od niech botki, bądź inne jesienne obuwie. Nie ma bardziej dziewczęcej ozdoby od falbanek, dlatego koniecznie pomyślcie o sukienkach zdobionymi nimi. Kreacje w tym stylu nadają się na wiele okazji. Możecie założyć je na przyjęcie weselne, czy inną ważną uroczystość, a również na zwykły spacer z ukochaną osobą, czy spotkanie z przyjaciółmi przy kawie! :)

Więcej o: