Najładniejsze torebki na nowy sezon! 30 modeli ze sklepów internetowych. Ceny zaczynają się od 49 zł

PJ
03.09.2018 20:30
torebka na jesień/mat. partnera/www.instagram.com/m_rozenek

torebka na jesień/mat. partnera/www.instagram.com/m_rozenek (torebka na jesień/mat. partnera/www.instagram.com/m_rozenek)

Najładniejsze torebki na jesień. Mamy modele, które idealnie wpisują się w panujące trendy. Zobaczcie, co dla was przygotowałyśmy i już zacznijcie dobierać dodatki do waszej jesiennej garderoby.

Mała torebka na jesień

Czy tego chcemy czy nie, mamy już wrzesień, a to oznacza, że jesień zbliża sie wielkimi krokami. Jednak, jeśli wciąż myślami jesteście gdzieś na plaży, nasze propozycje na wczesną jesień na pewno przypadną Wam do gustu. To torebki w stonowanych, modnych kolorach, kóre doskonale pasują do jesiennych stylizacji, ale też letnich sukienekMałgorzata Rozenek postawiła na torebkę ze znanej sieciówki Zara, gdzie zapłaciła za nią 159 zł. Poniżej przygotowałyśmy dla was równie modne i wygodne modele, które idealnie nadają się na spacer czy spotkanie. 

torebka na jesień/mat. partneratorebka na jesień/mat. partnera www.instagram.com/m_rozenek

Średnia torebka na jesień

A może szukacie dla siebie czegoś większego? W takim wypadku spójrzcie poniżej i zobaczcie torebki, które idealnie sprawdzą się w jesiennym sezonie. Nie są małe i będą dobrze wyglądały w waszych stylizacjach do pracy, jak również w czasie spaceru, czy spotkań. Modele, które dla was przygotowałyśmy idealnie wpisują się w panujące trendy. Podobno torebka jest przyjaciółką każdej kobiety ;). Dlatego wybierzcie dla siebie taką, która spełni wasze oczekiwania i nie będzie kosztowała wiele! 

torebka na jesień/mat. partneratorebka na jesień/mat. partnera www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

Poniżej więcej produktów