Spodnie, które ukryją boczki do 150 zł. Kobiece i modne fasony! Zdziwisz się, co zrobią z Twoją figurą

PJ
19.09.2018 17:00
spodnie, które zatuszują boczki/mat. partnera/www.instagram.com/m_rozenek/

spodnie, które zatuszują boczki/mat. partnera/www.instagram.com/m_rozenek/ (spodnie, które zatuszują boczki/mat. partnera/www.instagram.com/m_rozenek/)

Spodnie idealne, które zatuszują boczki, a do tego są w modzie! Znajdź swój wymarzony model wśród naszych osiemnastu propozycji spodni na jesień.

spodnie, które zatuszują boczki/mat. partneraspodnie, które zatuszują boczki/mat. partnera www.instagram.com/m_rozenek/

Szukasz idealnych spodni na jesień, które będą modne, a do tego będziesz wyglądała w nich naprawdę świetnie? Koniecznie zobacz nasze propozycje! Przygotowałyśmy dla ciebie osiemnaście par spodni, które zachwycą cię w nadchodzącym sezonie, a przede wszystkim zatuszują boczki! Tej jesieni warto postawić na poniższe modele.

Wśród nich znajdziesz klasyczne jeansy z wysokim stanem, które świetnie odnajdą się w zestawach na co dzień. Swoją uwagę zwróć na ciemne modele, w końcu to one najlepiej poradzą sobie z nadprogramowymi centymetrami. Prócz nich ciekawym i modnym modelem są spodnie kuloty! Jeżeli nosiłaś je wiosną i latem, warto pomyśleć też o nich na jesień. Ten model jest niezwykle korzystny dla pańo szerokich biodrach. Kuloty są modne już od paru sezonów, ale na nasze ulice wchodziły dość powoli, bo panie podchodziły do nich z lekką rezerwą. Niepotrzebnie! Dzięki materiałowym, luźnym nogawkom optycznie zatuszujesz swoje boczki, a wysoki stan podkreśli talię. Jeżeli jednak szukasz czegoś eleganckiego warto przyjrzeć się materiałowym spodniom z wiązaniem w pasie. One również pięknie podkreśla talię i zatuszują boczki oraz szerokie biodra.

Sprawdź też: Woskowane spodnie w kolorze czarnym!

Więcej o:
Komentarze (4)
Zaloguj się
 • Gość: Omnom

  Oceniono 11 razy 9

  Pokażcie takie spodnie na kobiecie, która naprawdę ma boczki, a nie na suchotnicach.

 • Gość: FacetP

  Oceniono 4 razy 4

  Boczki należy spalić, a nie ukrywać . Bo nic seksownego ani zdrowego w nich nie ma !!!!

 • Gość: Ass

  Oceniono 1 raz 1

  Te zdjęcia mają się nijak do tytułu rzekomego artykułu. Po prostu bzdura.

 • Gość: JOLA

  Oceniono 1 raz 1

  NO AKURAT W TEJ SPRAWIE ZGADZAM SIĘ W CAŁOŚCI Z DODĄ. NALEŻAŁOBY TO UKRÓCIĆ.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX