Czas na kostium kąpielowy! Wybierz swój wymarzony i zrób na plaży furorę. Te modele wybierają gwiazdy

Ostatnio pogoda nas rozpieszcza, a to idealny moment, żeby rozejrzeć się za wymarzonym kostiumem kąpielowym. Przygotowałyśmy dla was ciekawe fasony, które są modne w te wakacje.

Strój jednoczęściowy

Ostatnio temperatura potrafi nas pozytywnie zaskoczyć, dlatego warto żebyście rozejrzały się za wymarzonym strojem na wakacje. W ostatnich sezonach zdecydowanie królowały jednoczęściowe kostiumy kąpielowe. Potrafią doskonale wymodelować sylwetkę, a do tego wyglądają naprawdę świetnie! Jeżeli niekoniecznie jesteście fankami plażowania i pokazywania się w bikini, taki strój kąpielowy będzie dla was idealnym wyborem. Zakryje wasze niedoskonałości: brzuszek, boczki, szersze biodra, które mogą być kompleksem niektórych z was. Gwiazdy już chętnie wstawiają na Instagram zdjęcia z wyjazdów, na których pozują w kostiumach kąpielowych. Jeżeli i wy chcecie znaleźć strój dla siebie, spójrzcie niżej, a może coś wpadnie wam w oko. 

Kolaż, kostium jednoczęściowy/Materiały partneraKolaż, kostium jednoczęściowy/Materiały partnera www.instagram.com/maffashion_official

Strój dwuczęściowy 

A może chcecie wyeksponować swoje ciało i cieszyć się promieniami słońca w kostiumie dwuczęściowym? Jeśli lubicie bardziej eksponować swoją sylwetkę, to bikini jest dla Was stworzone. Wśród naszych propozycji znajdziecie bardzo stylowe i ciekawe modele. Warto zainwestować w kostium, który będzie służył wam przez kilka sezonów i nadal będzie w modzie! 

Kolaż, kostium dwuczęściowy/Materiały partneraKolaż, kostium dwuczęściowy/Materiały partnera www.instagram.com/m_rozenek

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.