To Kinga Duda? Nie. Agata Duda jako dwudziestolatka. Tak długich włosów nie miała od lat

Agata Duda od 1994 roku jest żoną Andrzeja Dudy. Prezydent i pierwsza dama doczekali się córki, która jest już dorosłą kobietą. W mediach jest mało informacji na temat początku związku Andrzeja Dudy z Agatą Dudą. Można jednak natrafić na archiwalny kadr, na którym mieli po dwadzieścia kilka lat.

Andrzej Duda i Agata Duda są małżeństwem od 29 lat. Pobrali się w 1994 roku, a rok później na świat przyszła ich jedyna córka Kinga. Dziś jest już dorosłą kobieta i nie mieszka z rodzicami. Skończyła studia prawnicze, a także znalazła zatrudnienie w jednej z kancelarii prawniczych. Po przeprowadzce z Krakowa mieszkała z rodzicami w Pałacu Prezydenckim, potem wynajęła mieszkanie w jednej z modnych dzielnic stolicy. Mimo że Andrzej Duda z żoną są publicznymi osobami, to niewiele wiadomo na temat początków ich znajomości. Agata Duda jak ognia unika pytań o sferę prywatną. Nie jest tajemnicą, że pierwszy raz spotkali się na urodzinach kolegi, gdy uczyli się w liceum. W sieci można natrafić na archiwalny kadr prezydenta i pierwszej damy. 

Zobacz wideo "Tłuste koty pakują ile wlezie", a nowy rząd powstanie do 15 grudnia, czyli Hołownia po rozmowie z Dudą

Agata Duda jako dwudziestolatka. Obok prezydent w fryzurze na Marka Mostowiaka

Andrzej Duda jest aktywny w mediach społecznościowych. Prezydent od czasu do czasu publikuje archiwalne fotografie z młodości. Tak było w Dzień Dziecka, gdy pokazał, jak wyglądał jako kilkulatek. Bardzo mało za to jest zdjęć Agaty Dudy z okresu młodzieńczego. Trzy lata temu z okazji Dnia Matki Andrzej Duda opublikował specjalnie przygotowane wideo, w którym podziękował swojej mamie, ale przy okazji postanowił pokazać nieopublikowane dotąd kadry z małżonką. W nagraniu pojawiły się zdjęcia z młodziutką Agatą Dudą, która mogła mieć wówczas dwadzieścia lat. Pierwsza dama i prezydent wyglądali na szczęśliwych i zakochanych. Agata Duda miała dłuższe blond włosy, a Andrzej Duda grzywkę, która układała się podobnie jak słynna fryzura serialowego Marka Mostowiaka z "M jak miłość". Więcej archiwalnych zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Agata Duda jako dwudziestolatka. Obok prezydent w fryzurze na Marka MostowiakaAgata Duda jako dwudziestolatka. Obok prezydent w fryzurze na Marka Mostowiaka Agata Duda jako dwudziestolatka. Fot. Screen/Facebook/ Kancelaria Prezydenta PR

Stare zdjęcia Andrzeja i Agaty Dudów rozwiewają wszelkie wątpliwości, do kogo podobna jest córka prezydenckiej pary. Na jednym z kont w mediach społecznościowych zestawiono zdjęcie pierwszej damy sprzed lat z aktualną fotografią Kingi Dudy. Trzeba przyznać, że są niemal identyczne, mają bardzo podobny kształt ust, nosy i wyraz twarzy. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA