Sylwia Grzeszczak opowiedziała o córce. Wcześniej starała się tego nie robić. "Mam prawo do popełniania błędów"

Sylwia Grzeszczak wychowuje sześcioletnią córkę. W szczerym wywiadzie opowiedziała o swojej filozofii macierzyństwa. Wyznała też, jak rozmawia z dzieckiem o wojnie w Ukrainie.

Więcej informacji i ciekawostek ze świata gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Sylwia Grzeszczak wyszła za Libera w 2014 roku, a już kilkanaście miesięcy później na świat przyszła ich córka Bogna. Dla piosenkarki medialny rozgłos nigdy nie był najważniejszy. Gwiazda wytrwale chroni prywatność swojej rodziny. Teraz jednak dała się namówić na szczerą rozmowę z magazynem "Party". Opowiedziała o trudach macierzyństwa i o tym, że nie zawsze udaje jej się być idealną mamą.

Zobacz wideo Sylwia Grzeszczak zachwyca sylwetką

Sylwia Grzeszczak opowiada o filozofii macierzyństwa

Dziennikarka chciała się dowiedzieć, czy Sylwia Grzeszczak czuje presję, żeby być idealną matką. Piosenkarka zdobyła się na szczere wyznanie.

Staram się być sobą, możliwie dobrą mamą i niczego nie robić na siłę. Zachowuję się naturalnie. Staram się wybaczać sobie, kiedy zrobiłam coś nie tak, jak powinnam, bo uważam, że mam prawo do popełniania błędów. Ufam też, że nie muszę robić czegoś dlatego, że tak chcą inni. Próbuję żyć po swojemu i czuję się z tym bardzo dobrze.

Gwiazda opowiedziała również o wartościach, którymi powinna kierować się Bogna.

Chciałabym, żeby szanowała ludzi, pomagała im, kiedy będą w potrzebie, kochała i umiała tworzyć dobre relacje. By rozwijała skrzydła i wiedziała, że ma wokół bliskich, wspierających ją ludzi i że jest dla nas ważna. Chciałabym, żeby była sobą.

Dziennikarka nie chciała pominąć tematu wojny w Ukrainie. Spytała rozmówczynię o to, czy poruszała z córką ten temat. Sylwia Grzeszczak powiedziała, że w obecnej sytuacji dzieci słyszą o wojnie na każdym kroku, dlatego nie można zamiatać sprawy pod dywan. 

Nie mamy szans całkowicie uchronić przed tymi wiadomościami dzieci, bo przecież one widzą obrazy wojny np. w telewizji, ale warto wiedzieć, jak wtedy im pomóc. Staram się jej wytłumaczyć, co się stało tak, żeby jej nie wystraszyć, ale żeby wiedziała, że na świecie są ludzie dobrzy i źli.

Zgadzacie się, że w rozmowach z dziećmi nie można unikać najtrudniejszych tematów? 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.