Gwiazda "Licealnych ciąż" nie żyje. Miała tylko 26 lat. Rodzina podała przyczynę śmierci

Jordan Cashmyer pół roku temu urodziła drugą córkę. Niestety gwiazda programu "Licealne ciąże" zmarła. Miała tylko 26 lat.

Jordan Cashmyer zyskała popularność jako bohaterka serialu dokumentalnego "Licealne ciąże". Wystąpiła w programie w 2014 roku, gdy miała 18 lat. Towarzyszył jej ówczesny chłopak, który jest ojcem jej pierwszej córki. Niedługo po drugim porodzie rozstała się z chłopakiem, a także zrzekła się praw rodzicielskich na rzecz własnej matki. Niestety wszystkiemu towarzyszyło uzależnienie od narkotyków.

Gwiazda "Licealnych ciąż" nie żyje. Miała tylko 26 lat

Jordan Cashmyer próbowała odcinać kupony od zdobytej popularności w programie. Była bardzo aktywna w mediach społecznościowych, jednak gdy w 2017 roku została złapana przez policję za posiadanie narkotyków, zdecydowała się usunąć nieco w cień. Młoda mama walczyła z nałogiem, a na początku 2021 roku chwaliła się w sieci, że udało jej się przeżyć rok w trzeźwości. Niestety wiele wskazuje na to, że wróciła do nałogu.

Zobacz wideo Nie ma ich wśród nas, ale ich utwory zna każdy. Wodecki zostawił „Chałupy Welcome to", a Kora „Krakowski spleen"

Gwiazda "Licealnych ciąż" zmarła w 15 stycznia 2022 roku, mając zaledwie 26 lat. Nie od początku było wiadomo, co jest przyczyną jej przedwczesnej śmierci. Wszelkie wątpliwości rozwiała rodzina zmarłej.

Uzależnienie nęka wiele rodzin, a nasza nie była na to odporna. Jordan zawsze była pełna życia, zawsze sprawiała, że ??ludzie wokół niej się śmiali i uśmiechali, a jej uśmiech był naprawdę zaraźliwy - napisali bliscy w mediach społecznościowych.

Jordan Cashmyer osierociła dwie córki. Młodszą z nich urodziła niespełna pół roku temu. Niestety cztery miesiące temu zmarł również ojciec jej drugiej córki. Również przedawkował narkotyki.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.