Maja Bohosiewicz relacjonuje urządzanie nowego mieszkania w Dubaju. "Pierwsze wyjście do kerfa, pierwsza ikeła"

Maja Bohosiewicz postanowiła zimę spędzić z dala od Polski. Celebrytka wyprowadziła się na ten czas z całą rodziną do Dubaju, co bacznie relacjonuje w sieci.

Więcej o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Maja Bohosiewicz zrezygnowała z aktorstwa i postanowiła zarabiać w biznesie i byciu influencerką. Młoda mama na bieżąco dzieli się z fanami niemalże każdym szczegółem życia prywatnego i zawodowego. Kilka tygodni temu celebrytka zaskoczyła obserwatorów wieścią o wyprowadzce i to nie byle gdzie, bo aż do Dubaju. Jak postanowiła, tak też zrobiła. Od kilku dni Maja jest już z całą rodziną w Dubaju, gdzie urządza mieszkanie i stara się zaaklimatyzować w nowym miejscu. Wszystko oczywiście możemy zobaczyć na jej Instagramie.

Emilia DankwaEmilia Dankwa z "Rodzinki.pl" przeszła metamorfozę. Trudno ją rozpoznać

Maja Bohosiewicz relacjonuje urządzanie nowego mieszkania w Dubaju

Maja Bohosiewicz musi urządzić się w Dubaju od podstaw. Celebrytka zaliczyła już pierwszą wyprawę do sklepu spożywczego i meblowego. Zabrała ze sobą również dzieci, co zresztą również udokumentowała na Instagramie.

Pierwsze wyjście do kerfa; pierwsza ikeła - mówiła podekscytowana.

Podaruj Wigilię samotnemu seniorowiPodaruj Wigilię samotnemu seniorowi. Plotek wspiera akcję Stowarzyszenia mali bracia Ubogich

Na Instatsory Mai Bohosiewicz fani mogli również zobaczyć piękny widok, którym celebrytka będzie się teraz cieszyć z nowego lokum. Panorama miasta nocą robi niemałe wrażenie, o czym możecie się przekonać, zaglądając do naszej galerii na górze artykułu. Maja nie ukrywa ekscytacji i wie, że wyprowadzka do Dubaju z pewnością będzie przygodą życia.

No i mamy to! NOWY DOMEK! Choć jeszcze trochę brakuje, żeby poczuć się jak u siebie, to uczymy się powoli, jak funkcjonuje to miasto. Jeden przejechany zjazd z autostrady to 39 minut więcej do celu na nawigacji na przykład. Jednak widok z okna, przepiękna pogoda i masę innych rzeczy sprawia, że czuję, że to będzie niesamowita przygoda…- czytamy w jej najnowszym poście.
 

Chcielibyście również się przeprowadzić do Dubaju?

Więcej o: