Aleksandra Kwaśniewska zdradziła, jak poznała męża. Mają dwie całkowicie różne wersje

Wielka miłość dzięki "Tańcu z Gwiazdami". Aleksandra Kwaśniewska przedtem nie myślała o karierze w mediach. Wiemy, jak poznała męża.

`Więcej o związkach gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Aleksandra Kwaśniewska jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Brała udział trzeciej edycji "Tańca z Gwiazdami", gdzie u boku Rafała Maseraka zajęła drugie miejsce. Program pozwolił jej na rozwinięcie kariery, ale to nie jest najważniejsze. Dzięki rozpoczęciu medialnej kariery poznała męża.

Zobacz wideo Aleksandra Kwaśniewska o Kindze Dudzie: Tego nie robiłam i nie zrobiłabym

Zobacz też: Barbara Kurdej poznała Rafała Szatana, kiedy miał dziewczynę. Mimo to połączyło ich głębokie uczucie, ale po ślubie "pojawiły się zgrzyty"

Kuba Badach na pierwszym spotkaniu wręczył ukochanej płytę

Małżonkowie mają dwie różne wersje tego, jak się poznali. Kuba Badach jest przekonany, że miało to miejsce w radiu przy okazji premiery jego płyty "Obecny. Tribute to Andrzej Zaucha". Podarował jej wtedy krążek, jednak nie mieli okazji porozmawiać. Z tego powodu Aleksandra Kwaśniewska uważa, że poznali się dopiero kilka miesięcy później. 

Aleksandra Kwaśniewska była fanką Kuby Badacha

Aleksandra Kwaśniewska była wielką fanką Kuby Badacha i raczej wątpi, że gdyby nie wzięła udziału programie nie myślałaby o karierze w mediach, a co za tym idzie nie miałaby okazji poznać męża. Pierwszy raz rozmawiali ze sobą u Adama Sztaby i Doroty Szelągowskiej.  

Trudno mi powiedzieć, czy gdyby nie to, nasze życiowe drogi by się przecięły. Być może tak, ale tego nie wiem. Gdyby nie "Taniec z Gwiazdami" pewnie nie wpadłabym też na to, żeby pracować w mediach, bo w mojej rodzinie nikt nie uprawiał wolnego zawodu - wyznała w rozmowie dla Plejady.

Ola KwaśnieskaAleksandra Kwaśniewska chwali się platynową płytą i nową fryzurą! "Wyglądasz obłędnie"

Małżeństwo nie wypowiada się na temat potomstwa. Znamy powód

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska pobrali się w 2012 roku w warszawskiej Katedrze Polowej Wojska Polskiego. Było to niezwykle medialne wydarzenie. Pod kościołem zebrała się masa fotoreporterów. Córka byłego prezydenta RP i wokalista nie doczekali się potomstwa. W mediach nie udzielają więcej informacji na temat planowania dzieci. Uważają, że to sfera prywatna. 

Więcej o: