Céline Dion odwołała koncerty i milczy. Fani żądają informacji o jej stanie zdrowia. "Wiemy, że coś się dzieje"

Céline Dion w oświadczeniu wydanym po odwołaniu koncertu w Las Vegas napisała, że cierpi na "silne i uporczywe skurcze mięśni". Fani chcą wiedzieć, czy jej stan się poprawia.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

5 listopada głos Céline Dion miał rozbrzmiewać w Las Vegas. Niestety piosenkarka musiała odwołać koncert i wszystkie kolejne zaplanowane do lutego 2022 roku. Związane jest to z problemami zdrowotnymi diwy.

Zobacz wideo Chris Cugowski o słowach Dudy, "że młodzi lekceważą muzykę Krawczyka"

Protest kobiet"Chcę dokonać aborcji". Razem z Aborcyjnym Dream Teamem opowiadamy, jak uzyskać pomoc

Fani żądają informacji o zdrowiu Céline Dion

Prawie dwa tygodnie temu Céline Dion poinformowała w swoich mediach społecznościowych o kłopotach zdrowotnych. Napisała, że jest załamana, gdyż jej zespół przygotowywał się do trasy osiem miesięcy.

Fani gwiazdy śledzą konta artystki w sieci i wyczekują dalszych wiadomości o jej zdrowiu. Pracownicy diwy dodają kolejne wpisy, w których przypominają na przykład kolejną rocznicę wydania albumu czy prezentują nowe edycje teledysków.

30 lat temu Céline Dion wydała album "Dion chante Plamondon" (w Europie znany jako "Des mots qui sonnent").

Fani Celine Dion nie są jednak zbytnio zainteresowani tymi tematami. Proszą o konkretne informacje o stanie zdrowia artystki.

Hej, TC (Team Celine - przyp. red.), czy możemy wiedzieć, co u Céline? Naprawdę się martwimy, przekażcie nam jakieś informacje, dziękuję.
Czy możecie przekazać nam informacje o zdrowiu Céline? Wszyscy fani się o nią martwią… Życzymy jej wszystkiego najlepszego. Proszę, nie zachowujcie się w ten sposób. Wiemy, że coś się dzieje - piszą fani w komentarzach.

Kilka dni temu w rozmowie z francuskim magazynem "Voici" siostra Céline Dion, Claudette, poinformowała, że przyczyną kłopotów gwiazdy mogą być zmiany hormonalne związane z jej wiekiem.

Ma 53 lata. Zmiany hormonalne, które z tym się wiążą, nie pomagają. Céline jest superzdyscyplinowana i ostrożna. Ale ciało też ma swoje dziwactwa. To, co się z nią dzieje, jest smutne. Ale to nic poważnego, inaczej by mi powiedziała. Céline zawsze mi się zwierza i prosi o radę, gdy coś jest nie tak. Wiem, że jest w dobrym nastroju.

Barbara Kurdej-SzatanSieć komórkowa odcina się od słów Kurdej-Szatan w oświadczeniu. Aktorka przeprosiła

Czy te wieści uspokoją fanów? 

Więcej o: