Zofia Zborowska i Andrzej Wrona nie mieli przebrania, ale to żaden problem. "Zombie". Komentarz Rozenek bezbłędny

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona nie mieli czasu na szukanie wymyślnych przebrań na tegoroczne Halloween, jednak ich córka załatwiła sprawę za nich. Jesteście ciekawi efektów?

Więcej ciekawostek z życia gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Zofia Zborowska od kilku miesięcy spełnia się w roli mamy. Dokładnie 29 lipca na świecie pojawiła się córka aktorki i Andrzeja Wrony - Nadzieja. Od tamtej pory to właśnie ona dominuje w każdym aspekcie życia rodziców, co ci chętnie relacjonują w mediach społecznościowych. Tegoroczne Halloween ze względu na córkę było inne niż do tej pory. Para nie potrzebowała żadnego przebrania.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona przez córkę wyglądali jak zombie. Komentarz Rozenek bezbłędny

Jak co roku, podczas Halloween gwiazdy miały okazję wykazać się kreatywnością i zaprezentować swoje wymyślne stroje. Maffashion przebrała się za Matę, Katy Perry za szczepionkę, a rodzina Małgorzaty Rozenek postawiła na kostium członków rodziny Adamsów. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zrezygnowali z przebrań, jednak dzięki córce nie pospali zbyt długo, w konsekwencji czego sami wyglądali jak zombie.

Z lekkim opóźnieniem: na #halloween przebraliśmy się za #zombie - napisała rozbawiona aktorka pod postem.
 

Pod zdjęciem nie zabrakło komplementów od fanów, którzy docenili poczucie humoru aktorki. Swoje trzy grosze wtrąciła również Małgorzata Rozenek, która sama ma w domu niespełna dwuletniego Henryka. Podzieliła się pewną radą.

Poczekajcie na zęby. Będziecie mieć kostium na pół roku - dodała Rozenek.

Wrona i Zborowska mają się czego obawiać?

Zobacz wideo Zofia Zborowska pokazała ogromny przewijak dla Nadziei. Zaprojektował go Andrzej. "Ale bydle"

ZOBACZ TEŻ: Julia Wieniawa pokazała, jak świętuje rocznicę z Nikodemem Rozbickim. Padło pytanie o ukochanego. To wyznanie mówi wszystko

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.