Sarah Ferguson zaatakowała Camillę podczas poobiedniego drinka. Nawiązała do śmierci księżnej Diany: Masz krew na rękach!

Kilka lat temu Sarah Ferguson miała oskarżyć księżną Camillę o to, że "ta ma krew na rękach". Dopiero teraz tajemnice z zamku Balmoral ujrzały światło dzienne.

Każda rodzina królewska ma swoje pilnie strzeżone tajemnice. Największą ciekawość wzbudza jednak brytyjska, a zainteresowanie mediów i poddanych rozbudziła na lata księżna Diana. Zwłaszcza jej małżeństwo i zdrada męża z Camillą podnosiły temperaturę. Teraz na jaw wyszła awantura, do jakiej miało dojść kilka lat temu między aktualną żoną księcia Karola a Sarah Ferguson - byłą małżonką księcia Andrzeja i prywatnie przyjaciółką Diany. Ta druga miała rzucić w stronę księżnej poważne oskarżenia.

Zobacz wideo Księżna Diana była królową mediów

Awantura pomiędzy Sarah Ferguson a księżną Camillą

Księżna Diana nie miała wielu sprzymierzeńców na dworze królewskim, jednak połączyła ją szczególna sympatia z Sarah Ferguson. Obie były w nieszczęśliwych małżeństwach i nawzajem się wspierały. Dzieliły się swoimi sekretami, jednak ich relacja zakończyła się, gdy Ferguson w swojej autobiografii postawiła przyjaciółkę w złym świetle. Zarzuciła jej, że po tym, jak pożyczyła od niej buty, dostała grzybicy.

Jednak widać później próbowała odkupić swoje winy i stawała w obronie zmarłej Diany. Media rozpisują się teraz o sytuacji, do jakiej doszło w zamku Balmoral pomiędzy Sarah a Camillą.

Fergie nigdy wcześniej nie starła się z Camillą. W Balmoral wróciły wspomnienia z czasów, gdy Sarah przebywała tam z Dianą. Fergie zaatakowała Camillę pewnego dnia podczas poobiednich drinków - wspomina osoba z otoczenia rodziny królewskiej. - Nikt się tego nie spodziewał. Fergie zupełnie się nie hamowała i powiedziała Camilli, że ma krew na rękach. Takiej kłótni nikt z pałacu wcześniej nie widział - dodał informator jednego z tabloidów.

W ostatnim czasie Ferguson więcej mówi o księżnej Dianie. Kilka tygodni temu w rozmowie z magazynem "People" wyznała, że jest pewna, iż miałaby ona wspaniałe relacje z dorosłymi synami. Uwielbiałaby również swoje synowe.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.