Olivier Janiak i Karolina Malinowska świętowali 18. rocznicę ślubu. "Książę pocałował żabę"

Olivier Janiak i Karolina Malinowska są małżeństwem od 18 lat. W rocznicę oboje zamieścili romantyczne wpisy na Instagramie. Nie zabrakło zdjęcia sprzed lat z dnia uroczystości.

Olivier Janiak i Karolina Malinowska poznali się 18 lat temu i już po trzech miesiącach znajomości wzięli ślub. Choć niewiele osób dawało im szanse na dłuższy związek, para udowodniła, że jest ze sobą na dobre i złe i doczekała się trzech synów. 20 września prezenter i była modelka obchodzili rocznicę. Z tej okazji na Instagramie zamieścili okolicznościowe posty.

Zobacz wideo Karolina Malinowska zdradziła, na co jej syn wydał komunijne pieniądze

Olivier Janiak i Karolina Malinowska świętowali 18. rocznicę ślubu

Karolina Malinowska dodała na Instagramie wspólne zdjęcie z mężem sprzed lat. Ona w sukni ślubnej, on w garniturze - zostali sfotografowani podczas pocałunku w świątyni.

Dawno dawno (18 lat) temu, w nie tak bardzo odległej krainie pewien książę pocałował żabę i od tego momentu była to już zupełnie inna bajka. Prawda, Oli? - napisała w poście.

Mąż odpowiedział jej w komentarzach, dodając własną wersję "bajki".

To był żebrak, błagał o miłość i dostał na wyrost - najlepszą - odpisał.

Olivier Janiak także na swoim profilu tego samego dnia zamieścił romantyczny wpis na temat swojego małżeństwa. Dodał ujęcie z lotu ptaka, na którym on i jego żona leżą nad brzegiem morza. Podziękował swojej ukochanej za wszystkie lata spędzone razem.

18 lat płyniemy razem po wodach i oceanach życia, czasem głęboko nurkujemy w otchłań, czasem osiadamy na mieliźnie, czasem jest flauta, kiedy indziej szkwał, nawet sztorm, ale zawsze razem docieramy do brzegu. Słonecznego. Dzięki K. za tę piękną podróż i cudowne towarzystwo - napisał Olivier Janiak.

Para poznała się podczas pokazu mody w 2002 roku. W warszawskich Łazienkach Królewskich odbywał się pokaz Arkadiusa, na którym główną modelką była odnosząca wówczas sukcesy Karolina Malinowska.

Gdy zobaczyłem tę piękną dziewczynę z odstającymi uszami siedzącą przy lustrze do make-upu, podszedłem do niej i zaproponowałem rozmowę. Ona bardzo subtelnie, inteligentnie mnie zbyła - powiedział Olivier Janiak w rozmowie z Plejadą.
 
 

Później jednak znów spotkali się przypadkiem podczas branżowej imprezy i tym razem udało im się porozmawiać. Oboje przypadli sobie do gustu. Po półtora miesiąca znajomości mieli już ustaloną datę ślubu. Uroczystość odbyła się za kolejne półtora miesiąca. Rodzice państwa młodych poznali się dopiero tuż przed uroczystością. Wszyscy byli zaskoczeni takim pośpiechem, ale prezenter po latach mówił w wywiadach, że oboje byli bardzo zakochani i była to spontaniczna decyzja. Trzy miesiące po ślubie cywilnym wzięli kościelny. Para wychowuje razem trzech synów - 12-letniego Fryderyka, dziesięcioletniego Christiana i ośmioletniego Juliana.