Edyta Pazura pochwaliła się zdjęciem z najstarszą córką. Fani zgodni. "Wyglądacie jak dwie krople wody"

Edyta Pazura pokazała zdjęcie ze starszą córką. Internauci od razu dostrzegli podobieństwo.

Cezary i Edyta Pazurowie wzięli ślub na początku maja 2009 roku. Różnica wieku między zakochanymi wynosi 25 lat. Chociaż dla pary nigdy nie stanowiło to problemu, gdy ich związek wyszedł na jaw, na Edytę spadła fala hejtu. Niedawno świętowali 12. rocznicę ślubu. Owocem miłości pary jest trójka dzieci: dwunastoletnia Amelia, dziewięcioletni Antoś oraz trzyletnia Rita. Teraz Edyta pokazała zdjęcie z najstarszą córką. Fotografia wywołała falę komentarzy.

Edyta Pazura szczerze przyznała, że ma zszargane nerwy podczas rodzinnych wakacjiPazura na wakacjach z dziećmi. Jest ciężko. "Uspokoić cholernie zszargane nerwy"

Zobacz wideo Edyta Pazura pokazała swój dom na Mazurach

Edyta Pazura pokazała zdjęcie z córką

Edyta Pazura aktywnie działa w social mediach. Na Instagramie chętnie dzieli się z fanami kadrami z życia prywatnego, których uczestnikiem często jest sam Cezary. Fanów zaskarbiła sobie naturalnością i poczuciem humoru. Teraz opublikowała zdjęcie, na którym pozuje razem z córką na tle niebieskiego, bezchmurnego nieba. Na fotografii Edyta przytula dwunastoletnią Amelię. Obie uśmiechają się do obiektywu. Pazura opatrzyła wpis tekstem, który w pewien sposób opisuje jej doświadczenia w dziedzinie macierzyństwa.

- Mamusiu, robiłaś kiedyś jakieś dziwne rzeczy? - Jak byliście mali, to zostawiałam was na chwilę z tatą w domu i uciekałam do samochodu, żeby w ciszy posłuchać informacji w RMFie.
 

Edyta PazuraEdyta Pazura zrobiła hennę brwi. Nie jest zachwycona swoim wyglądem. Faktycznie jest źle?

Fani od razu dostrzegli podobieństwo między matką i córką. W komentarzach posypały się komplementy. Inne mamy również odniosły się do swoich doświadczeń.

Jak dwie siostry.
Jak dwie krople wody. Identyczne.
Ale jesteście podobne.
Jakie to piękne wspomnienie. Zupełnie rezonuje ze mną, teraz. Czasem jedyne co lubię, to godzina absolutnej ciszy i samotności. Choć kocham spędzać czas z moimi maluchami.

A wy? Co sądzicie, Edyta i Amelia są do siebie podobne?

Więcej o: