Fryderyki 2021. Margaret ma na sobie... właśnie, co to jest?! Chciała szokować? Szokuje! Stylizacja na miarę Kardashianek

Margaret weszła na ściankę prawie cała na biało. Stylizacja? Naprawdę świetna, ale czy odpowiednia? Na pewno odważna.

Margaret rozpoczynała przygodę z show-biznesem jako szafiarka i chyba nikt nie spodziewał się, że postawi wszystko na muzyczną karierę. Dzisiaj z pewnością tego nie żałuje, bo ma wiernych fanów i stale dla nich koncertuje. Dzięki nim sprzedaje także mnóstwo płyt, a jej single bardzo często grywane są we wszystkich stacjach radiowych. Jej obecność na gali rozdania Fryderyków więc nie zaskakuje. Niektórych może jednak zaskoczyć jej "look". Odważny i światowy!

Fryderyki 2021. Margaret ma na sobie... właśnie, co to jest?! Chciała szokować, szokuje! Stylizacja na miarę Kardashianek

Jako była szafiarka Margaret doskonale wie, jak bawić się modą, jak intrygować i jak szokować. Na gali rozdania tegorocznych Fryderyków pozowała w kusej, jasnej sukience w awangardowym stylu, do której dopasowała buty na platformie i kwadratowym obcasie. Uwagę przyciągają koronkowe rajstopy, w które chętnie wskoczyłyby zapewne siostry Kardashian. Musimy pochwalić również Małgosię Jamroży, bo tak właściwie nazywa się gwiazda, za delikatny makijaż.

MargaretMargaret East News

ZOBACZ TEŻKlap, klap, klap na Fryderykach. I do tego gustowne skarpety. Udało się. Przykryć stylizację Majki Jeżowskiej

Margaret od zawsze lubiła chwalić się nietypowymi kreacjami. Na jedną z imprez przyszła w olbrzymim szalu od Balenciagi, nie wspominając oczywiście o licznych metamorfozach na głowie.

POLECAMYMargaret przybyła na konferencję "The Voice of Poland" i wyglądała niczym Lady Gaga. Jak ona może chodzić w takich butach?!

Prywatnie gwiazda jest żoną KaCeZeta. Para nie lubi jednak dzielić się prywatnością, stąd w wywiadach nie opowiadają o związku.

Więcej o: