Fryderyki 2021. Majka Jeżowska pozuje w bomberce, ale i tak nie wyglądała najgorzej. Gwiazda "The Voice Kids" przyszła w klapkach

Po rocznej przerwie, gala Fryderyków wróciła z przytupem. Na czerwonym dywanie stanęło wielu artystów i celebrytów. Nie obyło się bez zaskakujących stylizacji.

Lanberry

Artystka bez dwóch zdań postawiła na najbardziej awangardowy look spośród wszystkich zgromadzonych na Fryderykach. Artystka zjawiła się w dwuczęściowej stylizacji składającej się z nietypowej, granatowej marynarki z falbankami na ramionach, zapiętej na trzy klamerki. Do tego założyła dzwony w tym samym kolorze, które na biodrach przewiązała srebrnymi klamerkami. Całość została wykonana z połyskującego materiału, mieniącego się w świetle reflektorów. Pod szyję, zamiast naszyjnika, artystka wybrała...kołnierz. Postawiła również na gładkie uczesanie, a oczy podkreśliła czarną kreską. 

LanberryLanberry AKPA

Robert KarpowiczRobert Karpowicz - kim jest prowadzący galę Fryderyki 2021?

Zobacz wideo Karolina Pisarek nie będzie czekać ze ślubem! "Mogę wyjść za mąż w lesie"

Zuza Jabłońska

O tej stylizacji również nie można było nie wspomnieć. Piosenkarka zjawiła się na gali w za dużej fioletowej marynarce. Jednak bez wątpienia elementem garderoby, który wzbudza największa zainteresowanie są...skarpety i klapki. Trzeba przyznać, że to dosyć niecodzienne połączenie. 

Zuza JabłońskaZuza Jabłońska AKPA

Katarzyna Cerekwicka, Ewa FarnaFryderyki. Cerekwicka i jej mroczna kieca? Wtopa. Za to Jusis i Boczarska... Cudne!

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska postawiła tego wieczoru na kolorową bomberkę. 

Majka JeżowskaMajka Jeżowska AKPA

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny pojawił się w bordowym garniturze, do którego dobrał czarną koszulę. 

Andrzej PiasecznyAndrzej Piaseczny AKPA

Natalia Nykiel

Oto jedna ze stylizacji, w jakiej pojawiła się piosenkarka. Nykiel postawiła m.in. na luźną niebieską sukienkę

Natalia NykielNatalia Nykiel AKPA

Natalia Przybysz

Piosenkarka na gali zjawiła się w klasycznej białej koszuli z krótkim rękawem oraz spodniach o luźnym kroju. Natalia Przybysz zadbała również o wyrazisty makijaż, bowiem usta podkreśliła czerwoną szminką

Natalia PrzybyszNatalia Przybysz AKPA

Więcej o: