Fryderyki 2021. Majka Jeżowska pozuje w bomberce, ale i tak nie wyglądała najgorzej. Gwiazda "The Voice Kids" przyszła w klapkach

Po rocznej przerwie, gala Fryderyków wróciła z przytupem. Na czerwonym dywanie stanęło wielu artystów i celebrytów. Nie obyło się bez zaskakujących stylizacji.

Lanberry

Artystka bez dwóch zdań postawiła na najbardziej awangardowy look spośród wszystkich zgromadzonych na Fryderykach. Artystka zjawiła się w dwuczęściowej stylizacji składającej się z nietypowej, granatowej marynarki z falbankami na ramionach, zapiętej na trzy klamerki. Do tego założyła dzwony w tym samym kolorze, które na biodrach przewiązała srebrnymi klamerkami. Całość została wykonana z połyskującego materiału, mieniącego się w świetle reflektorów. Pod szyję, zamiast naszyjnika, artystka wybrała...kołnierz. Postawiła również na gładkie uczesanie, a oczy podkreśliła czarną kreską. 

LanberryLanberry AKPA

Zobacz wideo Karolina Pisarek nie będzie czekać ze ślubem! "Mogę wyjść za mąż w lesie"

Zuza Jabłońska

O tej stylizacji również nie można było nie wspomnieć. Piosenkarka zjawiła się na gali w za dużej fioletowej marynarce. Jednak bez wątpienia elementem garderoby, który wzbudza największa zainteresowanie są...skarpety i klapki. Trzeba przyznać, że to dosyć niecodzienne połączenie. 

Zuza JabłońskaZuza Jabłońska AKPA

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska postawiła tego wieczoru na kolorową bomberkę. 

Majka JeżowskaMajka Jeżowska AKPA

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny pojawił się w bordowym garniturze, do którego dobrał czarną koszulę. 

Andrzej PiasecznyAndrzej Piaseczny AKPA

Natalia Nykiel

Oto jedna ze stylizacji, w jakiej pojawiła się piosenkarka. Nykiel postawiła m.in. na luźną niebieską sukienkę

Natalia NykielNatalia Nykiel AKPA

Natalia Przybysz

Piosenkarka na gali zjawiła się w klasycznej białej koszuli z krótkim rękawem oraz spodniach o luźnym kroju. Natalia Przybysz zadbała również o wyrazisty makijaż, bowiem usta podkreśliła czerwoną szminką

Natalia PrzybyszNatalia Przybysz AKPA

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.