Jill Biden na otwarciu igrzysk olimpijskich Tokio 2020. Postawiła na popularny wzór

W piątek 23 lipca ceremonią otwarcia rozpoczęły się igrzyska olimpijskie w Tokio. Na wydarzeniu pojawiła się pierwsza dama Stanów Zjednoczonych Jill Biden. Zadała szyku?

Na ten dzień czekali fani sportu na całym świecie. Z rocznym opóźnieniem, spowodowanym przez pandemię, rozpoczęły się XXXII Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Na piątek 23 lipca zaplanowana została ceremonia otwarcia, którą za pomocą przekazów w telewizji i internecie mogli śledzić widzowie w różnych krajach. Na miejscu pojawiła się Jill Biden.

Zobacz wideo

Jill Biden na otwarciu Igrzysk olimpijskich w Tokio 2020

Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych przybyła do Japonii, by przewodniczyć amerykańskiej delegacji. Jill Biden na tę wyjątkową okazję postawiła na podkreślającą talię dopasowaną sukienkę za kolano z rękawem trzy czwarte. Była ona biała w czarne groszki. Wzór ten często przewija się w modowych trendach.

Włosi Igrzyska olimpijskie w TokioCeremonia otwarcia igrzysk olimpijskich w Tokio strasznie senna. I wtedy wchodzą Włosi. Cali w Pacmanach

Do swojej sukienki Jill Biden wybrała eleganckie czarne czółenka na wysokim obcasie z odkrytą piętą. W tym samym kolorze była jej torebka. Nie mogło też zabraknąć biżuterii. Uwagę zwracał długi naszyjnik z pereł. Do kompletu dobrała bransoletkę, również z pereł oraz kolczyki. Ze względów bezpieczeństwa nie mogła ona również zapomnieć o ochronnej materiałowej maseczce. Ta miała kolor granatowy oraz wyszyte imię i nazwisko Jill Biden, a także flagę Stanów Zjednoczonych.

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio pokazała wnętrza swojej willi. Ten salon jest ogromny!

Na trybunach stadionu Jill Biden przywitała się z prezydentem Francji, Emmanuelem Macronem. Była to dla niej pierwsza samotna podróż zagraniczna już jako żony przywódcy Stanów Zjednoczonych. Jak bowiem przekazała niecały miesiąc temu rzeczniczka Białego Domu, Jen Psaki, Joe Biden nie planował wybrać się na igrzyska olimpijskie do Tokio. Miał jednak trzymać kciuki za startujących w zawodach. 

Tokio 2020. Jill Biden i Emmanuel Macron na ceremonii otwarcia igrzyskTokio 2020. Jill Biden i Emmanuel Macron na ceremonii otwarcia igrzysk Dylan Martinez/Pool Photo via AP/Agencja Wyborcza.pl

Spodobała wam się kreacja Jill Biden?

Więcej o: