"Hotel Paradise". Luiza i Maurycy rozstali się. "Wolimy jednak zostać przyjaciółmi"

Luiza i Maurycy z "Hotelu Paradise" rozstali się. Plotki o tym krążyły już od jakiegoś czasu. Była uczestniczka show potwierdziła jednak przykrą wiadomość na Instagramie.

Luiza i Maurycy to już kolejna para z "Hotelu Paradise", która postanowiła się rozstać. Ich związek trwał zaledwie kilka miesięcy. Była uczestniczka miłosnego show poinformowała o tym fanów na Instagramie. Zdradziła też, czy nadal ma kontakt z Maurycym.

Zobacz wideo Krystian z "Hotelu Paradise" spędza czas z dziewczyną. Pokazał ją pierwszy raz

"Hotel Paradise". Luiza i Maurycy już nie są razem

Ostatnio Luiza odpowiadała na pytania fanów na Instagramie. Podczas Q&A wiele wątków dotyczyło jej relacji z Maurycym. Od dawna na koncie celebrytki nie pojawiały się zdjęcia, na których pozowałby z mężczyzną, nie wspominała także o swoim chłopaku podczas nagrywania InstaStories. Fani już od kilku tygodni plotkowali więc, że Luiza i Maurycy przechodzą kryzys. Teraz sama zainteresowana postanowiła przerwać milczenie i przyznała, że rozstała się z Maurycym.

Co z Mauro?! Mało was razem - pytała fanka.
Najwięcej pytań jest odnośnie mojej relacji z Mauro, więc odpowiadam: jakiś czas temu stwierdziliśmy, że wolimy jednak zostać przyjaciółmi - napisała Luiza na Instagramie.

Luiza z 'Hotelu Paradise' ogłosiła rozstanie z MaurycymLuiza z 'Hotelu Paradise' ogłosiła rozstanie z Maurycym fot. instagram.com

Za chwilę dodała, że utrzymują naprawdę dobre stosunki. Mimo rozstania mogą liczyć na siebie.

Cały czas mamy bardzo dobry kontakt i wiemy, że możemy na sobie polegać - dodała.
 

Luiza i Maurycy nie od razu wpadli sobie w oko. Choć byli blisko w programie, to podczas emisji "Hotelu Paradise" nie nawiązali bliższej relacji. Dopiero później zaiskrzyło i po programie zostali parą. Program zakończył się na początku czerwca. Mimo to uczestnicy zdobyli wiernych fanów, którzy teraz śledzą ich życie osobiste w mediach społecznościowych. Dziś są prawdziwymi celebrytami.

Przypomnijmy, że "Hotel Paradise" pojawił się na antenie TVN7 i Playera w ubiegłym roku i szybko zyskał popularność. Wyemitowano już trzy sezony, a kolejny planowany jest w jesiennej ramówce.

Więcej o: