Izabella Krzan pozuje na wakacjach w niewygodnej pozycji. "Druga Elżbieta Jaworowicz"

Izabella Krzan przebywa na wakacjach w Grecji i chętnie publikuje zdjęcia z urlopu na Instagramie. Na najnowszym z nich w niewygodnej pozie zasiadła do zdjęcia, a fani zwrócili uwagę, że wygląda jak Elżbieta Jaworowicz.

Izabella Krzan od jakiegoś czasu jest prowadzącą Telewizji Polskiej, gdzie zasiada na kanapie "Pytania na śniadanie". Prezenterka wyleciała z chłopakiem na krótki urlop, podczas którego wypoczywa z ukochanym w Grecji. Krzan na Instagramie wyznała mu miłość, a teraz opublikowała zdjęcie, które najprawdopodobniej zrobił jej Dominik. Fani zauważyli podobieństwo do Elżbiety Jaworowicz

Zobacz wideo Izabella Krzan o prowadzeniu "Pytania na śniadanie" zamiast Marzeny Rogalskiej

Joanna Opozda i Antek KrólikowskiMakijażysta gwiazd potwierdza ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Izabella Krzan porównana do Elżbiety Jaworowicz 

Izabella Krzan chętnie publikuje zdjęcia w bikini. Na najnowszej fotce również wystąpiła w stroju kąpielowym i z kapeluszem na głowie. Największą uwagę przyciągają jej długie nogi. W opisie przyznała, że dla estetycznego zdjęcia mogła chwilę pocierpieć i usiadła w niewygodnej pozie. 

Nie, to nie była najwygodniejsza pozycja do siedzenia, ale na potrzebę zdjęcia, człowiek mógł się chwile przemęczyć. Korzystamy z ostatnich promieni greckiego słońca, bo już we wtorek przywitamy Polskę, równie ciepłą z tego, co słyszałam - napisała prezenterka.

Jej poświęcenie zaowocowało, bo fani nie ukrywali zachwytów w komentarzach. Zwrócili uwagę na jedną rzecz. 

 

Internauci komplementowali najnowsze zdjęcie Izabelli. W komentarzach padły również porównania do Elżbiety Jaworowicz, której kultową już pozę i wyciągnięte w zaskakujący sposób nogi od lat mogą podziwiać widzowie programu "Sprawa dla reportera". 

Druga Elżbieta Jaworowicz. 
Z całym szacunkiem, ale pani Jaworowicz nigdy tak dobrze nie wyglądała.
Nogi do nieba - czytamy.

Katarzyna WernerKatarzyna Werner zdradza, dlaczego zniknęła z TVN24. "Nie zazdroszczę kolegom"

Wy również widzicie podobieństwo Izabelli do Elżbiety Jaworowicz? Trzeba przyznać, że doskonale odwzorowała to, jak dziennikarka zasiada na krześle w programie. 

Więcej o: