"Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy spotkali się z Igą. Internauci wściekli. "A Karola brak". Zareagowała

Iga spotkała się z uczestnikami "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Oberwało się im, bo nie zaprosili Karola.

Iga i Karol byli najbarwniejszymi postaciami ostatniej edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestniczka wyszła za mężczyznę, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu, a sama zainteresowana podpadła internautom. Teraz oberwało się wszystkim tym, którzy z nią sympatyzują.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia" - Które pary zdecydowały się na rozstanie?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy spotkali się z Igą. Internauci wściekli. "A Karola brak". Uczestniczka zareagowała

Więcej szczęścia niż Iga mieli Izabela i Kamil, którzy spędzili długi weekend z programową koleżanką. Dołączyli do nich uczestnicy z pozostałych edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", a wspólne zdjęcie było komentowane w sieci bardzo długo. Internauci byli zaskoczeni, że tak wiele osób utrzymuje kontakt z Igą, a odtrącili jej byłego męża.

Sorry, ale jedna osoba tu nie pasuje... Ja wiem - program, montaż itd., ale pewnych zachowań i słów się nie cofnie i nie przekonam się i chętnie zamazałabym ją czarnym flamastrem...
A Karola brak.
Szkoda i tyle. Karol, Laura, a nawet Maciej to sympatyczniejsze osobowości.
 

Po kilku dniach Iga postanowiła odnieść się do absurdalnych zarzutów internautów i napisała, że znalazła zrozumienie w każdym, kogo mogli dostrzec na wspólnym zdjęciu.

To jest dopiero news. Ludzie z tego samego programu się spotkali. Łączy nas to samo doświadczenie i to, że wszyscy jesteśmy po ślubie. Podczas, kiedy wielu z was traciło piękną pogodę i długi weekend na wymyślanie i hejtowanie, my bawiliśmy się świetnie w swoim towarzystwie. Ci ludzie ze zdjęcia rozumieją, nie oceniają, powiedzą prawdę, przytulą. Uczę się od nich bardzo dużo. Dla mnie etap programu jest zamknięty, a ci ludzie to właściwie najlepsze, co mnie dzięki niemu spotkało.

Iga dała także do zrozumienia, że program wiele ją nauczył i przekonał, jak bardzo ludzie potrafią być zawistni.

Teraz czas na wyciągnięcie lekcji, czegoś dobrego dla siebie. O tym, jakie lekcje wyniosłam, dowiem się niedługo. Bo w tym całym chaosie ciężko jest mieć jakiekolwiek myśli. Ja, będąc w eksperymencie, mam wrażenie, że przeżyłam inna historię.

Myślicie, że Iga ułoży sobie niebawem życie u boku jakiegoś mężczyzny? Może na swojej drodze spotka kogoś takiego jak Kamil, z którym widzowie chętnie widzieliby ją związku?

Iga i Kamil ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga i Kamil parą idealną? Odpowiedziała szczerze

Więcej o: