Wojtek Szczęsny uczcił piątą rocznicę małżeństwa. Marina: Lecisz za grubo. "To jest jedyne dobre. A c**j"

Marina i Wojciech Szczęsny świętowali piątą rocznicę ślubu. Opublikowali pamiątkowe zdjęcia, po czym komentowali je na InstaStories piosenkarki. Wyszło zabawnie?

Marina wyszła za Wojtka Szczęsnego w 2016 roku. Ślub zorganizowany został w Grecji, a jasna kreacja piosenkarki do dziś uznawana jest za jedną z najpiękniejszych. 21 maja 2021 roku para świętowała piątą rocznicę małżeństwa. Podzielili się wspólnymi ulubionymi zdjęciami. 

Zobacz wideo Marina i jej rozmowy z "małym geniuszem"

Marina i Wojtek Szczęśni celebrują 5. rocznicę małżeństwa

W piątek na Instagramach Mariny i Wojtka pojawiły się pamiątkowe fotografie. Ona pochwaliła się ślubnym zdjęciem, on dodał to, które zostało wykonane podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej z okazji świąt.

 

Widząc mnóstwo gratulacji i życzeń ze strony fanów, para postanowiła nagrać InstaStories. Łuczenko-Szczęsna zaczęła:

Kochani, dziękujemy wam serdecznie za wszystkie życzenia. Jak co roku tę 5. rocznicę obchodzimy dość hucznie. Wojtuś, masz kilka słów do przekazania? - spytała męża.

Bramkarz polskiej reprezentacji również podziękował internautom za miłe słowa, jednak w słowo weszła mu ukochana.

No nie, już lecisz za grubo. No już widzę, że będzie jakiś przypał. No, ale tak już kończąc, to tylko tak chciałam zaznaczyć, że mój mąż na 5. rocznicę na Instagram wstawił zdjęcie z choinką w tle. W maju.

Tymczasem Szczęsny wtrącił.

To jest jedyne dobre… A c**j.

Na koniec Marina dodała, jak zareagowała, kiedy zobaczyła nowy post męża.

Teraz uwaga, mówię, Wojtuś, fajne to zdjęcie, dziękuję. Miło mi się zrobiło. Mówię, ale wiesz, że tam w tle jest choinka. On mówi: Tak? O, nie zauważyłem.

W takiej sytuacji nie pozostaje nam więc nic innego, jak życzyć parze kolejnych wspólnych lat udanego małżeństwa.

Więcej o: