Książę William łamał damskie serca. O Jeccę piekielnie zazdrosna była Kate, a Carly dogryzła mu przy niej na imprezie

Książę William cieszył się kiedyś sporym powodzeniem u kobiet. Korzystał z ich zainteresowania i nawiązywał z nimi krótkotrwałe relacje. Jaki ma kontakt ze swoimi byłymi dziewczynami? Niektóre z jego "eks" są dzisiaj przyjaciółkami Kate, ale jedna chciała go przed nią upokorzyć.

Pamiętacie wszystkie "przyjaciółki" księcia Williama? Pierwszą miłością przyszłego następcy tronu była Jecca Craig. Wnuk królowej Elżbiety umawiał się z nią, gdy byli nastolatkami, jednak ich bliska relacja trwała jeszcze przez długi czas. Dziewczyna była powodem do zmartwień dla Kate, ponieważ to właśnie u boku Craig William spędził swoje 21. urodziny. Middleton podczas organizowanej na cześć księcia imprezy siedziała z dala od jubilata, przyglądając się jego płomiennemu romansowi z Jeccą. 

Jecca CraigJecca Craig East News

Miłosne podboje księcia Williama

Kolejną wybranką brata Harry'ego była Olivia Hunt. William umawiał się z początkującą pisarką, gdy był na pierwszym roku w University of St Andrews. Kobieta jednak zrezygnowała z relacji z księciem, kiedy zauważyła, że jej kolega darzy szczególną sympatią Middleton. Olivia zaprzyjaźniła się z przyszłą żoną byłego chłopaka. 

Olivia HuntOlivia Hunt East News

Meghan Markle, książę Harry, książę William, księżna KateMeghan i Harry złożyli życzenia Williamowi i Kate z okazji 10. rocznicy ślubu

Książę William i Rose Farquhar, choć przyjaźnili się już w dzieciństwie, bliższą relację zbudowali już po ukończeniu college'u. Mimo że ich romans nie przetrwał próby czasu, para wciąż utrzymuje bliski kontakt. 

Rose FarquharRose Farquhar East News

Niezręczna sytuacja z "eks"

Syn księcia Karola w trakcie studiów zbliżył się również do Isabelle Calthorpe, Arabelli Musgrave oraz Carly Massy-Birch. Ostatnia z wymienionych kobiet szczególnie podpadła młodemu Williamowi. Wnuk królowej Elżbiety i wspomniana Carly spotykali się zaledwie przez dwa miesiące. Po rozstaniu zmierzyli się z niezręczną sytuacją. Pojawili się na wspólnej imprezie, na której przedstawicielowi rodu Windsorów towarzyszyła już Kate. 

Znajomi zabawili się w I Have Never - grę, której zasady polegają na tym, że jedna osoba wyznaje, czego nigdy nie zrobiła, a pozostałe piją alkohol, jeżeli w ich życiu miał miejsce taki incydent. Massy Birch powiedziała wówczas: 

Nigdy nie spotykałam się z dwiema osobami, które przebywają w tym pomieszczeniu. 

Zdezorientowany książę musiał w tym momencie przyznać się, że ma na sumieniu romansowanie z dwiema obecnymi na imprezie dziewczynami. To wtedy po raz pierwszy potwierdził związek z Middleton. 

Katarzyna Kant-Wysocka, 'Milionerzy'Dwa lata temu wygrała "Milionerów". Na co wydała pieniądze? Otwiera biznes

Więcej o: