Księżna Kate i książę William uczcili dziesiątą rocznicę ślubu. Opublikowali niecodzienne zdjęcia. Okazują sobie dużo czułości

Księżna Kate i książę William w tym roku obchodzą dziesiątą rocznicę ślubu. Ten fakt uczcili także na Instagramie i na swoim oficjalnym koncie opublikowali dwa zdjęcia. Widać na nich uczucie.

Księżna Kate i książę William 29 kwietnia 2011 wzięli ślub. Było to jedno z największych medialnych wydarzeń. W Polsce przed telewizorami zasiadło 3,5 miliona widzów, którzy oglądali transmisję z Wielkiej Brytanii. Małżonkowie przez ten czas doczekali się trójki dzieci: księcia George'a, księżniczki Charlotte oraz księcia Louisa. Teraz obchodzą dziesiątą rocznicę. W naszym kraju określa się ją jako cynową lub aluminiową.

Zobacz wideo Oni także mieli kryzysy

Księżna Kate i książę William świętują dziesiątą rocznicę ślubu

Kate i William wiedzą, jak ważne jest to, żeby być ciągle w dobrym kontakcie z poddanymi. Dlatego bardzo aktywnie prowadzą swoje profile w mediach społecznościowych, gdzie umieszczają także posty z okazji ważnych dla nich wydarzeń. Niedawno na Instagramie pojawił się najnowszy portret ich najmłodszego syna, który skończył trzy lata.

Księżna Kate, książę William z synem LouisemKsiążę Louis świętuje trzecie urodziny. Rodzice opublikowali nowe zdjęcie syna

Teraz dodali dwa zdjęcia, na których znaleźli się księżna Kate i książę William.

Zrobione w tym tygodniu, przed dziesiątą rocznicą ślubu Księżnej i Księcia - brzmi podpis pod jednym z nich.
10 lat - zostało podpisane drugie.

Ujęcia pochodzą z tej samej sesji zdjęciowej. Kate ma na sobie niebieską sukienkę w kwiaty z przewiewnego materiału, do tego delikatny makijaż i włosy ułożone w delikatne fale. William wybrał stylizację w podobnym odcieniu. Pozuje w swetrze, pod który założył koszulę oraz ma granatowe spodnie. Całość dopełnił srebrny zegarek. Małżonkowie radośnie się uśmiechają, są przytuleni - czego zgodnie z etykietą muszą unikać podczas oficjalnych wyjść. Teraz jednak mogli sobie na to pozwolić.

 
 

Internauci są zachwyceni niespodzianką, jaką dla nich przygotowali księżna i książę. Zostawili wiele miłych słów, w których wyrażają swoje ciepłe odczucia w stosunku do małżonków:

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej pary! Dziękujemy za te cudne zdjęcia.
Kochamy was.
Gratuluję kolejnej rocznicy. Dziękujemy za was - zachwycają się poddani.

Niektórzy także piszą, że bardzo się cieszą, że to właśnie książę William i księżna Kate zostaną w przyszłości królem i królową. Uważają, że to idealne osoby na te stanowiska.

Więcej o: