Ciężarna Zofia Zborowska na pierwszych zdjęciach paparazzi. Stylizacja podkreśliła mocno widoczny brzuch

Paparazzi po raz pierwszy przyłapali ciężarną Zofię Zborowską. Aktorka skorzystała z wiosennej pogody i wybrała się z Wiesią na spacer.

Zofia Zborowska dopiero kilka dni temu poinformowała swoich fanów o zaawansowanej już ciąży. Razem z Andrzejem Wroną zrobili sobie zabawne zdjęcie, na którym widać sporych rozmiarów ciążowy brzuszek. Od tego momentu czujność paparazzi zwiększyła się jeszcze bardziej. W końcu udało im się przyłapać Zborowską na wiosennym spacerze. Przyszła mama promienieje! Zresztą sami zobaczcie.

Zobacz wideo Zborowska mówi to, co myśli

Ciężarna Zofia Zborowska na pierwszych zdjęciach paparazzi. Stylizacja podkreśliła mocno widoczny brzuch

Żona Andrzeja Wrony postanowiła skorzystać z pięknej pogody w Warszawie i wybrała się na spacer. Aktorka wsparła jedną z lokalnych restauracji i zamówiła posiłek na wynos. Zborowska ubrała się bardzo wiosennie. Miała na sobie biały top, rozpięty kardigan i długą spódnicę, która podkreślała jej ciążowe krągłości. Włosy spięła w ciasny kok, a ciemne okulary dodały jej tajemniczości. U jej boku grzecznie szedł jej ukochany piesek, Wiesia. Niestety, pupil nie był przypięty do smyczy, tylko podążał za swoją panią. Poznalibyście Zofię Zborowską na ulicy?

Zofia ZborowskaZofia Zborowska Plotek Exclusive

Więcej zdjęć z tego szybkiego spaceru znajdziecie w naszej galerii!

Fani Zborowskiej i Wrony bardzo ucieszyli się na tę radosną wiadomość. Ich profile w mediach społecznościowych zalała fala gratulacji i życzeń zdrowia. Jednak wśród tych miłych komentarzy pojawiły się również te krytykujące. Aktorka wprost mówi o tym, że momentami nie czuje się najlepiej. Jedna z internautek wytknęła jej, że kiedyś jej dziecko może to przeczytać. Zborowska nie wytrzymała i powiedziała, co o tym myśli.