Zawiał wiatr, a księżna Kate zaliczyła wpadkę. Od tego momentu wcieliła w życie kilka trików, które ratują jej wizerunek

Księżna Kate ma kilka sprawdzonych trików, dzięki którym jej sukienki idealnie leżą, a koki są trwałe i perfekcyjnie ułożone.

Księżna Kate od lat uchodzi za ikonę stylu. Tysiące kobiet na świecie wzoruje się na perfekcyjnych stylizacjach żony księcia Williama - to nie ulega wątpliwości. Jednak nawet Kate zdarzają się wpadki. Jedną z najbardziej spektakularnych była ta z 2018 roku, kiedy tuż przed ślubem księżniczki Eugenii księżna Cambridge przegrała walkę z wiatrem. Ten zawiał na tyle mocno, że sukienka Kate powędrowała do góry, odsłaniając zbyt dużo. 

księżna Kate, Meghan MarkleKsiężna Kate nigdy nie wybaczy Meghan. "Wywiad był gwoździem do trumny"

Zobacz wideo Księżna Kate w sukience za prawie 8 tysięcy złotych zaprezentowała nową fryzurę

Księżna KateKsiężna Kate REX/Shutterstock/East News

Specjaliści od wizerunku Kate chcą jednak uniknąć takich sytuacji i stosują prosty trik. W te bardziej zwiewne sukienki, wykonane z delikatnych materiałów, zaczęto wszywać Kate niewielkie ciężarki (niektóre źródła podają, że to monety, choć nie wydaje się to najbardziej praktycznym rozwiązaniem). Te zapewniają Middleton komfort i pewność, że wpadka się nie powtórzy. 

Księżna KateKsiężna Kate zawsze zasłania się torebką. Ma konkretne powody!

A jednak 

Co więc się stało, że mimo genialnego pomysłu scenariusz się powtórzył? Otóż styliści księżnej wpadli na jeszcze jeden - mniej udany pomysł. Ciężarki zastąpiono cięższymi materiałami. I tak na początku 2020 roku Kate pojawiła się na obchodach Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu w Londynie w eleganckim komplecie z grubego materiału. Niestety, okazało się, że trzeba wróci się do starych, sprawdzonych ciężarków.  

Księżna KateKsiężna Kate Newspix

Perfekcyjne koki 

Księżna Kate ma grube i gęste włosy. Jak udaje jej się utrzymywać je w idealnych kokach? Okazuje się, że styliści Kate i na to mają sposób. Perfekcyjne koki Kate to zasługa siatek, które wplątywane są we jej włosy. Te są niewidoczne i delikatne, ale idealnie podtrzymują ciężkie fryzury. Sprawiają też, że księżna nie musi walczyć z niesfornymi kosmykami

Księżna KateKsiężna Kate GEORGE ROGERS/SIPA/East News

Znaliście te sposoby?