Meghan Markle jak księżna Diana. Podobieństwa nie są przypadkowe. Rybarczyk: Zapewne marzyła o tym, by ją zastąpić

Meghan Markle co jakiś czas jest porównywana do księżnej Diany. Okazuje się, że nie bez powodu. W książce "Elżbieta, Filip, Diana i Meghan. Zmierzch świata Windsorów" czytamy, że żona Harry'ego zapewne marzyła o tym, by zastąpić jego matkę.

Już mówi się, że wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah Winfrey przejdzie do historii tak samo, jak wywiad księżnej Diany z dziennikarzem Martinem Bashirem z 1995 roku. Jakiś czas temu ekspertka od mowy ciała, Judi James, oceniła, że w czasie rozmowy Meghan zachowywała się jak Diana.

Bardzo subtelny uśmiech Meghan, będący odpowiedzią na twierdzenia Oprah, nawiązuje do wywiadu Diany z 1995 roku. To samo zachowanie. Ten sam uśmiech - mówiła James.

Niewykluczone, że podobieństwo nie było przypadkowe.

Meghan Markle, księżna DianaEkspertka oceniła Meghan Markle u Oprah Winfrey. "Zachowuje się jak Diana"

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Meghan Markle jak księżna Diana

Wywiad księżnej Diany wstrząsnął mediami w latach 90., tak samo jak najnowszy wywiad Harry'ego i Meghan. Teraz książęca para ujawniła wiele niewygodnych dla rodziny królewskiej faktów, zupełnie jak lata temu zrobiła to Diana, która opowiedziała, jak naprawdę wyglądał jej związek z księciem Karolem. Wygląda na to, że prawdopodobnie Meghan w ten sposób zaczęła realizować swój plan sprzed lat.

Meghan MarklePracowała w ambasadzie, pierwszy ślub wzięła na Jamajce. Tak wyglądało życie Meghan

Marek Rybarczyk w książce "Elżbieta, Filip, Diana i Meghan. Zmierzch świata Windsorów" zwraca bowiem uwagę, że Diana była wzorem dla młodziutkiej Meghan. Gdy zginęła w wyniku tragicznego wypadku, przyszła żona księcia Harry'ego miała zaledwie 15 lat i nie mogła pogodzić się z jej śmiercią. Marek Rybarczyk w książce nie wyklucza, że Meghan chciała zająć jej miejsce i nawet ją "pomścić"!

(...) Także jej przyjaciółka, Ninaki Priddy, mówiła (co prawda dużo później), że ona "dostaje zawsze to, co chce, a od dziecka fascynowała ją brytyjska rodzina królewska". Bardzo też podobno przeżyła śmierć księżnej Diany (Meghan miała w 1997 roku zaledwie 15 lat) i zapewne marzyła o tym, by ją zastąpić, a być może "pomścić" - czytamy.

Trudno powiedzieć, czy dzięki wywiadowi u Oprah Winfrey Meghan udało się "pomścić" Dianę. Zapewne czas pokaże. 

Więcej o relacjach panujących w rodzinie królewskiej przeczytacie w książce Marka Rybarczyka "Elżbieta, Filip, Diana i Meghan. Zmierzch świata Windsorów". W księgarniach od 17 marca.