Meghan Markle od dawna naśladuje Dianę? Internauci zrobili śledztwo. Identyczne stylizacje i pozy, a do tego wypowiedzi

Po zapowiedzi wywiadu Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah Winfrey o parze zrobiło się jeszcze głośniej. Eksperci i internauci dokładnie przyglądają się zachowaniu żony księcia i dopatrują się coraz większej ilości podobieństw do księżnej Diany.

Już 7 marca na antenie stacji CBS będziemy mogli zobaczyć długo wyczekiwany, dwugodzinny wywiad Oprah Winfrey z Meghan Markle i księciem Harrym. Będzie to ich pierwsza tak obszerna rozmowa, w której opowiedzą o kulisach odejścia z brytyjskiego dworu. Już na podstawie krótkiego zwiastuna eksperci zauważyli wiele podobieństw w zachowaniu Meghan Markle do tych prezentowanych przez księżną Dianę podczas słynnego wywiadu w "Panoramie" w 1995 roku. Jeden z internautów na Instagramie pokazał nieco więcej podobieństw. Nie chodzi jedynie o zdjęcia, ale także o podobne wypowiedzi.

Meghan Markle, księżna DianaEkspertka oceniła Meghan Markle u Oprah Winfrey. "Zachowuje się jak Diana"

Meghan Markle idzie śladami księżnej Diany

Jeden z internautów zamieścił na Instagramie sklejkę zdjęć, w których porównuje zdjęcia z prasy prezentujące zarówno księżną Dianę, jak i Meghan Markle. Nie tylko stylizacje są bardzo do siebie zbliżone, ale również miny i pozy.

Meghan Markle i księżna DianaMeghan Markle i księżna Diana Instagram

Na tym nie koniec. W slajdach na samym dole przywołane są również wypowiedzi obu pań, podczas intymnych wywiadów. Okazuje się, że Meghan Markle opisywała swoje stosunki z rodziną królewską niemalże identycznie, co księżna Diana w wywiadzie dla "Panoramy" w 1995 roku.

Mało kto się w ogóle zastanawiał, czym ja czuję się komfortowo- mówiła Meghan w wywiadzie w 2020 roku.

książę Harry i Meghan MarkleHarry na wywiadzie u Oprah miał znoszony garnitur i przetarte buty

25 lat wcześniej na pytanie o relacje z członkami rodziny królewskiej księżna Diana odpowiedziała bardzo podobnie. Również zwróciła uwagę na to, że nikogo nie interesowało to, jak ona się czuje.

Cokolwiek dobrego zrobiłam, nikt tego nie zauważał. Nikt nie powiedział nigdy: Dobra robota lub czy czuje się dobrze - wspominała księżna.

Meghan Markle podobnie jak księżna Diana zbuntowała się przeciwko rodzinie królewskiej. Wy również widzicie tyle podobieństw żony Harry'ego do jego matki?

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje
Więcej o: