Justyna Żyła komentuje zwycięstwo Piotra. Ujawniła, dlaczego robi to dopiero teraz. "Zarzucano mi, że nie mogę o nim zapomnieć"

Justyna Żyła zabrała głos w sprawie zwycięstwa Piotra Żyły podczas mistrzostw świata w Oberstdorfie. To jej pierwszy i najwyraźniej ostatni komentarz w tej sprawie.

W sobotę 27 lutego Piotr Żyła wygrał konkurs na normalnej skoczni podczas mistrzostw świata w Oberstdorfie i zdobył złoty medal. Polacy nie kryli dumy i masowo gratulowali mu w social mediach. Jedynie była żona skoczka Justyna Żyła nie zabrała głosu w tej sprawie, opublikowała za to dość wymowne zdjęcie. Teraz jednak postanowiła skomentować zwycięstwo Piotra.

Przeczytaj więcej na ten temat: Piotr Żyła mistrzem świata w skokach! Co na to Justyna Żyła? Pokazała zdjęcie, które nie spodoba się skoczkowi

Zobacz wideo Plotek Justyna Żyła o reakcji rodziny na powiększenie ust: "Mogli nie zauważyć"

Zobacz także: Piotr Żyła mistrzem świata! Jego ukochana popłakała się przed telewizorem

Justyna Żyła komentuje zwycięstwo Piotra Żyły

Nie jest tajemnicą, że od rozstania Piotr i Justyna nie mają dobrych relacji. Nikt się więc nie spodziewał, że Justyna Żyła opublikuje zdjęcie z byłym mężem, zachwycając się jego sukcesem. Tymczasem okazuje się, że już zdążyła mu pogratulować w wiadomości prywatnej, o czym wspomniała w swoim "oświadczeniu" na InstaStories.

Wiele osób uważa, że jestem zobowiązana do publicznych gratulacji byłemu mężowi sukcesu - nie muszę publikować gratulacji pod publiczkę. Ilekroć gratulowałam mu sukcesów, zarzucano mi, że nie mogę o nim zapomnieć itp. Dlatego postanowiłam pogratulować mu prywatnie - napisała Justyna Żyła.

Justyna Żyła dodała również, że dopatruje się prób sprowokowania jej i poróżnienia z byłym mężem. Podkreśliła także, że już nie udzieli więcej komentarzy w tej sprawie.

Justyna ŻyłaJustyna Żyła Instagram/justynazyla

Zobacz także: Justyna Żyła o wstydliwych sekretach. Pisze o pierwszym papierosie i piwie. Nawet tu wbija szpilę byłemu mężowi