Adrianna Biedrzyńska świętuje rocznicę związku: Kolejny rok mojego największego szczęścia

Adrianna Biedrzyńska świętuje dziewiątą rocznicę związku. Z tej okazji opublikowała na Instagramie serię prywatnych zdjęć z Sebastianem Błaszczakiem. "Bądź przy mnie zawsze. Kocham" - zwróciła się do niego.

Adrianna Biedrzyńska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z fanami życiem prywatnym. Tym razem opublikowała wesołą nowinę i serię prywatnych zdjęć z ukochanym. Aktorka świętuje dziewiątą rocznicę związku z Sebastianem Błaszczakiem.

Zdjęcie ilustracyjne: zakochaniWalentynki 2021. Sprawdź jakie znaki zodiaku zakochują się najszybciej

Adrianna Biedrzyńska pochwaliła się zdjęciami z ukochanym. Świętują dziewiątą rocznicę związku

Adrianna Biedrzyńska niedawno otworzyła nietypowy biznes. Po zamknięciu teatrów aktorka postanowiła sprzedawać ubrania, które wykonuje własnoręcznie... Na drutach! Pochwaliła się zdjęciem córki - Michaliny Robakiewicz, dumnie prezentującej bordowy sweter zrobiony przez mamę. Teraz Biedrzyńska opublikowała na Instagramie zdjęcie z 12 lat młodszym od siebie partnerem, Sebastianem Błaszczakiem. Para poznała się Kanadzie i zaręczyła w 2014 roku. Aktorka dla nowego związku po 19. latach małżeństwa odeszła od męża. Teraz świętuje dziewiątą rocznicę związku. Z tej okazji aktorka podzieliła się kilkoma prywatnymi kadrami.

Czy ty wiesz, kochany, że dzisiaj pijemy naszą dziewiątą kawę? Czy ty wiesz kochany, że dzisiaj kolejny rok mojego największego szczęścia mija? Nasza kolejna rocznica. Bądź przy mnie zawsze. Kocham - napisała.
 

Zdjęcia opublikowane przez Biedrzyńską są naprawdę rozczulające. Na większości z nich para daje sobie całusy lub patrzy głęboko w oczy. Fani są nimi zachwyceni, a partner aktorki został przez nich ciepło odebrany.

Życzę wam żebyście trwali w tej miłości do końca świata
Ostatnia fotka przekonuje mnie bezapelacyjnie.
Cudowna para z państwa, oczu nie można oderwać. Życzę wielu kolejnych pięknych rocznic!
Jesteście najfajniejszą parą jaką spotkałem. Samych cudowności - pisali internauci.

I my życzymy dużo szczęścia i kolejnych, pięknych, wspólnych lat!

Zobacz wideo Wojciech Gola w programie PLOTKERSI

Adrianna BiedrzyńskaAdrianna Biedrzyńska drży przed psychopatą

Więcej o: