Doda pręży wysportowane ciało na wakacjach. Piosenkarka zdradziła swoje dokładne wymiary. Godne pozazdroszczenia

Na Instagramie Dody pojawiło się sporo nowych zdjęć z wakacji. Pod jednym z postów piosenkarka zdradziła swoje dokładne wymiary.

Doda prawie dwa tygodnie temu wybrała się na kolejny zagraniczny urlop. Co ciekawe, na samym początku piosenkarka zdecydowała się zrezygnować na ten czas z mediów społecznościowych i nie relacjonować swoich wakacji. Jak postanowiła, tak też zrobiła i przez tydzień na próżno było szukać nowości na jej profilu. Po kilku dniach postanowiła jednak podzielić się z internautami nie tylko zdjęciami pięknych widoków, ale również fotkami w bikini. Fani nie szczędzili jej komplementów. Przy okazji sama zainteresowana zdradziła swoje dokładne wymiary. Jest czego pozazdrościć.

Jakie wymiary ma Doda? 

Przypomnijmy, że zanim Doda podbiła polską estradę spełniała się w sporcie. Od najmłodszych lat ćwiczyła skok w dal, pchnięcie kulą i biegi krótkodystansowe pod okiem ojca sportowca - Pawła Rabczewskiego. Dbanie o formę fizyczną towarzyszy jej od dziecka, więc nic dziwnego, że jako dorosła już kobieta nadal stara się pielęgnować nawyki z przeszłości. Zdrowo się odżywia i regularnie ćwiczy, a efekty widać gołym okiem, szczególnie na najnowszych fotkach w bikini, które zamieściła w sieci. Pod jedną z nich internautka nie szczędziła jej komplementów i przy okazji dopytała artystkę o jej dokładne wymiary.

Z ciekawości, jakie ma Pani wymiary? Nie mogę się po prostu napatrzeć na Pani sylwetkę i ogrom pracy, który został w nią włożony. Inspiracja i motywacja do działania.

Doda szybko przyszła z odpowiedzią.

92/62/92 - odpisała piosenkarka.
 

Musimy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem!

Zobacz wideo Doda w skąpym stroju chwali się efektami swoich treningów

ZOBACZ TEŻ: Edyta Górniak odpowiada na propozycję walki z Dodą na Fame MMA. Wojtek Gola mówił nam, że chciałby je zobaczyć w oktagonie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.