Ewa Kasprzyk zaprezentowała się bez makijażu. Fani nie mają wątpliwości: Zawsze z klasą!

Ewa Kasprzyk zachwyciła fanów, pokazując zdjęcia z zimowego spaceru po Gdańsku. Gwiazda zaprezentowała się w rzadkiej i całkowicie naturalnej odsłonie.

Ewa Kasprzyk należy do grona tych gwiazd, które wręcz uwielbiają dbać o wygląd. Aktorka rzadko kiedy pokazuje się bez dokładnie ułożonych włosów czy bez grama makijażu. Teraz jednak zapragnęła zmiany. Ewa Kasprzyk pokazała swoją naturalną wersję. Wygląda olśniewająco i jak zawsze z klasą.

Zobacz wideo Paulina Krupińska bez makijażu. "Taka jest rzeczywistość"

ZOBACZ TAKŻE: Ewa Kasprzyk wygrała walkę z COVID-19. W podziękowaniach za wsparcie zwróciła się do córki

Ewa Kasprzyk bez makijażu

Ewę Kasprzyk bez grama makijażu podziwiać możemy na jej Instagramie. Gwiazda wybrała się na zimowy spacer po gdańskiej starówce i przy okazji zaprezentowała się w bardzo naturalnym wydaniu. 

 

Internauci, podobnie jak my, nie tylko byli oczarowani scenerią, ale i wyglądem aktorki. W komentarzach pojawiło się wiele komplementów i pochlebnych słów.

Zawsze z klasą.
Pięknie!
Cudownie - komentują fani. 

Ewa Kasprzyk w tym roku skończyła 64 lata. Nie zamierza wybierać się na emeryturę i prowadzi zarówno aktywne życie zawodowe, jak i prywatne. Już niedługo  będziemy mogli ją zobaczyć w najnowszej odsłonie "Chłopów" i czwartej części kultowego filmu "Kogel-Mogel". Ponadto prywatnie aktorka przygotowuje się do ślubu. Jakiś czas temu pisaliśmy, że zdecydowała się na rozwód po 36 latach małżeństwa. Nowego partnera poznała na wakacjach i zakochani już wybrali datę ceremonii.

Jak donosił magazyn "Rewia", przyszły mąż Kasprzyk pracuje w branży hotelarskiej. Ma swój własny obiekt znajdujący się w Afryce. To właśnie tam planują zorganizować przyjęcie weselne. Termin to lato 2021 roku.

Więcej o: