Ewa Kasprzyk wygrała walkę z COVID-19. W podziękowaniach za wsparcie zwróciła się do córki

Ewa Kasprzyk miała koronawirusa. Wyznała na swoim Instagramie, że wygrała walkę z chorobą. Wraca do pracy na planie "M jak miłość".

Ewa Kasprzyk jest aktorką, która rozpoczęła swoja karierę na deskach Teatru Wybrzeże. Jej kariera nabrała rozpędu po występie w komedii "Kogel Mogel", w której wcieliła się w rolę Barbary Wolańskiej. Dziewięć lat później aktorka zagrała w telenoweli "Złotopolscy", po której zyskała sporą popularność. Ewa Kasprzyk miała też okazję zatańczyć w trzeciej edycji "Tańca z Gwiazdami". Jej partnerem i instruktorem był Jan Kliment. Para poradziła sobie naprawdę dobrze. Odpadła dopiero w dziewiątym odcinku, zajmując jednocześnie czwarte miejsce w programie. 

Ewa KasprzykEwa Kasprzyk zaręczyła się z młodszym partnerem na romantycznych wakacjach w Grecji

Ewa Kasprzyk i jej intensywny czas

Ewa Kasprzyk ostatnio ma bardzo intensywny czas. Sześć tygodni temu łapała promienie słońca na swoich wymarzonych, greckich wakacjach. Niedawno dowiedzieliśmy się, że to właśnie podczas tego szalonego wyjazdu nowy partner aktorki uklęknął na kolano i oświadczył się jej. Wszystko miało mieć miejsce w Atenach pod Akropolem. Ewa Kasprzyk oczywiście przyjęła oświadczyny. Nowym wybrankiem aktorki jest niejaki Marcin, delfinoterapeuta, którego kobieta poznała kilka lat wcześniej na wakacjach w Turcji. 

Ewa KasprzykEwa Kasprzyk żyła w wolnym związku. Od lat nie mieszkała z mężem

Ewa Kasprzyk wygrała walkę z COVID-19

W sobotni poranek aktorka pochwaliła się na swoim Instagramie selfie z serialową synową - Barbarą Wypych.

Sztama z synową - napisała pod zdjęciem aktorka

Pod zdjęciem powiadomiła fanów o tym, że była zakażona koronawirusem. Przebieg choroby okazał się jednak mało uciążliwy, bo aktorka wyglądając jak milion dolarów ogłosiła powrót do pracy na planie serialu "M jak miłość".

Kochani wróciłam do gry, pokonałam COVID. Dziękuję wszystkim za wsparcie, bez przyjaciół byłoby ciężko. Mojej córce za kompot z gruszek szczególnie... - napisała pod zdjęciem Ewa Kasprzyk
 

W komentarzach pod postem znaleźć możemy dużo miłości i wsparcia od obserwujących. Wszyscy życzą dużo zdrowia i chwalą wygląd aktorki. Widać, że jest w naprawdę dobrej formie.

Zobacz wideo