Księżna Kate zalała się łzami przed ślubem z księciem Williamem. Nie wszystko poszło po jej myśli. "Była załamana"

Ślub księżnej Kate i księcia Williama był ogromnym wydarzeniem, który oglądało miliony osób na całym świecie. Niestety, nie wszystko przebiegło tak, jak zaplanowano, co doprowadziło Kate do łez.

Królewski ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Ceremonia księżnej Kate i księcia Williama odbyła się prawie 10 lat temu, ale do dziś media chętnie do niej wracają. Teraz Daily Mail przypomina, księżna Kate zalała się łzami tuż przed ślubem z Williamem. 

Luka, syn Sylwii DekiertDziennikarka TVP Sport urodziła! Wybrała dla syna ciekawe imię

Zobacz wideo Księżna Kate w sukience za prawie 8 tysięcy złotych zaprezentowała nową fryzurę

Księżna Kate zalana łzami chwilę przed ślubem

Warto wspomnieć, że księżna Kate i książę William na przygotowanie ślubu mieli cztery miesiące. Wprawdzie pomagała im cała rzesza specjalistów, jednak suknia ślubna była z pewnością indywidualnym wyborem Kate. Księżna od razu postawiła na projektanta Alexandra McQueena, któremu wierna jest od lat. Wszystko miało odbyć się w tajemnicy.

Niestety, parę dni przed główną ceremonią na jaw wyszły szczegóły sukni ślubnej. 

Powiedziało, że sukienka będzie połączeniem pomysłów projektanta i Kate. Dodatkowo wyszło na jaw, że wykona ją Alexander McQueen - podał wtedy portal The Sunday Times.

Katie Nicholl, biografka opisująca rodzinę królewską powiedziała wtedy, że musiał być to trudny moment dla księżnej Kate. 

Kate zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby utrzymać suknię ślubną w tajemnicy, więc zalała się łzami, gdy to wyszło na jaw. Była załamana.

Na szczęście wyjawienie szczegółów kreacji nie przeszkodziły w ceremonii. Suknia ślubna w kolorze kości słoniowej z satynowym gorsetem i koronkowymi rękawami do dziś jest uważana za jedną z najpiękniejszych w historii. Była wielkim hitem wśród krytyków mody .

Wszyscy kochali sukienkę Kate. To podekscytowanie, kiedy wyszła, było po prostu "wow ". 

Ślub księżnej Kate i księcia Williama / suknia domu mody Alexander McQueenŚlub księżnej Kate i księcia Williama / suknia domu mody Alexander McQueen Fot. www.instagram.com/kwnsingtonroyal

Warto dodać, że na księżnej Kate do dziś wzoruje się wiele przyszłych panien młodych. Mimo upływu lat jej koronkowa suknia nadal jest modowym hitem.