"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita przypomniała zdjęcie z turnieju tanecznego. "Miałam jakieś 12-13 lat". Ale się zmieniła!

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita to wzięta tancerka. Na turniejach zdarzało jej się tańczyć w starszych kategoriach wiekowych.

Programy randkowe mają w założeniu pomóc uczestnikom znaleźć drugą połówkę. Najczęściej kończy się to jednak produkcją sezonowych celebrytów. Są jednak i tacy, którzy rzeczywiście zakochują się na ekranie telewizora. Tak też było w przypadku Anity i Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Para jest ze sobą od udziału w programie, a co więcej doczekali się już dwójki dzieci. Wierni fani show cały czas śledzą dalsze losy ulubieńców, co nie jest trudne, bo Anita i Adrian regularnie wrzucają nowe fotki na swoje instagramowe profile. Tym razem szczęśliwa żona i matka postanowiła uraczyć obserwatorów zdjęciem z dzieciństwa. Bardzo się zmieniła?

Zobacz wideo Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzięli drugi ślub

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Tak Anita wyglądała, będąc nastolatką

Gwiazdy i celebryci lubią pokazywać zdjęcia z dzieciństwa. Do tego grona dołączyła ostatnio Anita Szydłowska. Sympatycy żony Adriana dobrze wiedzą o jej pasji, czyli tańcu. W przeszłości Anita regularnie brała udział w turniejach tanecznych. Zdjęcie, którym się podzieliła zostało wykonane kilkanaście lat temu.

Anita Szydłowska kilkanaście lat temuAnita Szydłowska kilkanaście lat temu Instagram/anitaczylija

Szydłowska musiała być wyjątkowo uzdolniona. Tańczyła bowiem ze starszym partnerem w wyższej kategorii wiekowej. My patrzymy na jej kreację. Jak wyjawiła, róża na sukience została ręcznie namalowana przez mamę Anity. Doceniamy taką kreatywność!

Aktualnie Anita Szydłowska skupia się przede wszystkim na wychowywaniu dwójki dzieci: Jerzyka i Bianki. W jej życiu nie ma jednak miejsca na nudę. Niedawno wystartowała z nowym biznesem - projektowaniem ubrań dla maluchów. W promocyjnej sesji zdjęciowej udział wzięły jej pociechy. Trzeba przyznać, że projekty są bardzo urocze.

Więcej o: