Doda jak Brigitte Bardot. Fanka: Można było się obejść bez plastików, pompowanych ust. Gwiazda szybko i celnie odpowiedziała

Na jednym z ostatnich zdjęć Doda za pomocą aplikacji upodobniła się do Brigitte Bardot. W poście pojawił się również fragment wypowiedzi francuskiej aktorki. Nie wszyscy internauci pozytywnie odebrali ten przekaz.

Doda udostępniła na swoim profilu na Instagramie ujęcia, na których przypomina Brigitte Bardot. Francuska aktorka najwyraźniej stanowi inspirację dla polskiej wokalistki - ta uzupełniła swój wpis dodatkowo o cytat z gwiazdy kina.

Doda zamieniła się w Brigitte Bardot

Doda na swoim koncie na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym do złudzenia przypomina Brigitte Bardot. Podobieństwo było tak duże, że spora część komentujących miała problem z rozpoznaniem postaci na zdjęciu. Widać, że aplikacje i różnorodne "przeróbki" mogą zdziałać cuda i nawet polska wokalistka może momentalnie zamienić się w gwiazdę kina z przełomu lat 50. i 60.

DodaSylwester z Dodą? Wokalistka nie wyklucza, że to możliwe. Dostała propozycję od jednej ze stacji

Z opisu, który Doda umieściła pod postem wynika, że piosenkarka ma dosyć krytycznych opinii, szczególnie ze strony kobiet. Czytając hejterskie wpisy w mediach społecznościowych trudno wierzyć w prawdziwość rozpowszechnianego przez feministki hasła: "girl power", nawiązującego do kobiecej solidarności. 

Łatwiej obronić swoją cnotę przed mężczyznami, niż swoją opinię przed kobietami - podpisała zdjęcie.
 

Poniżej znalazło się sporo pochlebnych komentarzy sugerujących, że Doda wygląda niemal tak samo jak Bardot. Niektórzy fani wręcz nie mogli jej rozpoznać.

Ej, a na zdjęciu to Ty czy ona? Bo ciotka w ciotkę podobne jesteście.
Jejku ona jest podobna do Ciebie. Widzisz to? - pytali.

Agnieszka Kaczorowska, Paulina Sykut-JeżynaSykut jako dziecko miała krótkie włosy "na kujonkę", a Chodakowska długie do pasa. Takie fryzury gwiazdy nosiły w dzieciństwie

Nie wszyscy jednak dopatrzyli się pozytywnych aspektów przeróbki i skrytykowali Dodę za porównywanie do naturalnej Francuzki.

Można było się obejść bez plastików, pompowanych ust, cycków, botoksów, kwasów i wyglądać obłędnie.. - skomentowała internautka.

Doda nie zamierzała pozostawić ataku bez odpowiedzi i krótko powiedziała, co myśli.

Idealnie potwierdzasz powyższe słowa. Dziękuję - odpisała obserwatorce. 

Zauważyliście podobieństwo do Brigitte Bardot?

Zobacz też: Doda była na wakacjach z amerykańskim surferem? Nagranie, które wrzuciła na Instagram, nie uciszy plotek

Zobacz wideo Doda wzruszona wiadomością od fanki
Więcej o: