Dorota Gardias zaszalała z fryzurą. Postawiła na burzę loków. Fani porównali ją do gwiazdy z serialu "Dom z papieru"

Dorota Gardias postanowiła nieco zmienić fryzurę, z którą nie rozstaje się od lat. Dziennikarka postawiła na burzę loków, a fani porównują ją do gwiazdy serialu "Dom z papieru".

Dorota Gardias należy do grona tych gwiazd, które aktywnie prowadzą media społecznościowe i chętnie publikują tam zdjęcia. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem w nowej, całkowicie innej fryzurze. Dorota słynie z czarnych, krótko obciętych włosów, które teraz poszły w zapomnienie. Dziś stała się posiadaczką... burzy loków! 

ZOBACZ TAKŻE: Natalia Siwiec w prostych blond włosach do ramion. Fryzjer gwiazd zafundował jej metamorfozę

Zobacz wideo Dorota Gardias opowiada, jak się czuje i co robi w izolacji

Dorota Gardias zachwyciła w burzy loków

Z pewnością internauci nie spodziewali się takiej przemiany u lubianej pogodynki. Dorota na opublikowanym zdjęciu ma burze blond loków, która zdecydowanie jej bardzo pasuje. 

Taka szopka... czy też szopa - podpisała zdjęcie pogodynka.
 

Pod postem pojawiła się masa komentarzy i komplementów. Internauci także zachwycają się metamorfozą dziennikarki. Jedna z fanek porównała nawet Dorotę do znanej aktorki z kultowego serialu "Dom z papieru".

Sztokholm z Domu z Papieru no wypisz wymaluj!
Jak to mówią - ładnemu we wszystkim ładnie.
Cudowne loczki! - komentują fani.

Choć fryzura zdecydowanie pasuje do Doroty, jesteśmy prawie pewni, że tym razem to po prostu peruka. A szkoda! Kto wie, może niedługo pogodynka zmieni zdanie.

Metamorfozy gwiazd

Nie tylko Dorota Gardias w ostatnim czasie zaszalała z metamorfozą. Podobnie zrobiła Katarzyna Zielińska i Aleksandra Hamkało. Obie aktorki również postawiły na blond, który w ostatnim czasie jest bardzo modny.

ZOBACZ TAKŻE: Fryzjer gwiazd zaszalał i pokazał, jak Anita Werner wyglądałaby w ciemnych włosach. Nie do poznania