Katarzyna Zielińska przefarbowała się na... blond. Ale metamorfoza! "Odkurzyłam się"

Katarzyna Zielińska zdecydowała się na metamorfozę i zmianę koloru włosów. Możemy już zapomnieć o rudym - przyszedł czas na zimowy blond!

Krótko obcięte, rude włosy to znak rozpoznawczy Katarzyny Zielińskiej. Aktorka od lat jest wierna swojemu stylowi i rzadko decyduje się na zmiany. Nawet jeśli zmienia kolor, to najczęściej na krótko, by szybko wrócić do odcieni rudego. Teraz także zdecydowała się przefarbować włosy. Od dziś Katarzyna Zielińska jest blondynką. Trzeba przyznać, że w nowym wydaniu prezentuje się naprawdę dobrze.

Agata BuzekAgata Buzek zaskoczyła metamorfozą w nowym filmie. Fryzura na Małgorzatę Kożuchowską

ZOBACZ TAKŻE: Poznajecie, kto kryje się pod tą burzą włosów? Dzisiaj jest znanym politykiem. "Zmieniłem się, teraz jestem przystojniejszy"

Zobacz wideo Katarzyna Zielińska przygotowuje się do Świąt Bożego Narodzenia

Katarzyna Zielińska zmieniła kolor włosów

Katarzyna Zielińska efektem zmiany pochwaliła się za Instagramie. Opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ją w blond włosach. Co więcej, zmieniła także uczesanie i teraz ma delikatne fale.

Po wizycie u mojej czarodziejki Maryli. Odkurzyłam się? - podpisała zdjęcie.
 

Pod fotografią pojawiło się sporo komentarzy, w tym wiele komplementów. Internautom bardzo podoba się nowy look aktorki. Fani zwracają także uwagę na oczy. Chciałby się aż przytoczyć słowa Joanny Krupy - "Są hiptonajznig".

Ale ma Pani oczy magnetyczne.
Kocham te Twoje oczyska!
Świetna fryzura - komentują fani.

A jak Wam podoba się w nowej fryzurze?

Metamorfozy gwiazd

Nie tylko Katarzyna Zielińska ostatnio zdecydowała się na metamorfozę. Podobnie zrobiła Aleksandra Hamkało. Ciemne loki na jej głowie to już przeszłość. Aktorka postawiła na blond włosy z krótką grzywką, która w ostatnim czasie zrobiła się bardzo modna.

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Lazer z Red Lips przeszła ogromną metamorfozę. Po 12 latach zdecydowała się na inny kolor włosów i wygląda obłędnie

Więcej o: