Natalia Siwiec w prostych blond włosach do ramion. Fryzjer gwiazd zafundował jej metamorfozę

Łukasz Urbański znany jest z graficznych metamorfoz gwiazd. Tym razem zdecydował się zafundować Natalii Siwiec platynowy blond i grzywkę. Przemiana zaskakuje.

Łukasz Urbański to znany fryzjer gwiazd, który odpowiada między innymi za metamorfozy w programie "Top Model" czy "Druga Twarz". Urbański nie boi się odważnych przemian, a efektami swojej pracy chętnie chwali się na instagramowym profilu. Jakiś czas temu mogliśmy podziwiać jego graficzne zabawy, którymi pokazał, jakie metamorfozy mogłyby przejść największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Nie zabrakło Kingi Rusin i Anny Starmach, czy Magdy Gessler w prostych, czarnych włosach. Specjalnie dla nas fryzjer podjął się także graficznej metamorfozy polityków. Mogliśmy zobaczyć przemiany Mateusza Morawieckiego i Agaty Dudy.

Natalia Siwiec w prostych blond włosach? Niesamowita metamorfoza wykonana przez Łukasza Urbańskiego

Urbański tym razem wziął na warsztat fryzurę Natalii Siwiec. Miss Euro 2012 uwielbia ciemne kolory i chętnie nosi rozpuszczone, lekko pofalowane włosy. Na InstaStory fryzjer pokazał zdjęcie Natalii, które zestawił z fotografią po przeróbce. Siwiec na grafice ma proste platynowe włosy z grzywką opadającą na prawą stronę. Na drugim porównaniu widzimy 37-latkę w lokach, z tym że na jednym ze zdjęć ma ona włosy w kolorze blond. Trzeba przyznać, że przemiana jest spektakularna:

Czas na metamorfozę. Co wy na to? A może po prostu blond? - zastanawiał się Urbański na InstaStory.
Zobacz wideo Jak Quebonafide został nianią córki Natalii Siwiec?

Przypomnijmy, że Natalia od czasu do czasu pozwala sobie na fryzurowe eksperymenty. W lipcu celebrytka zaszalała i zdecydowała się na przedłużenie włosów. Fanom bardzo przypadła do gustu jej nowa fryzura.

Natalia Siwiec w blond włosachNatalia Siwiec w blond włosach Instagram/lukiur

Myślicie, że Siwiec zainspiruje się którąś z wizualizacji Łukasza i jeszcze przed świętami odwiedzi fryzjera?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.