Najpierw "Czarna Wrona" a teraz doczepy. Zofia Zborowska szaleje z fryzurą. Fani zgodnie reagują. "Sztos"

Zofia Zborowska zdecydowała się na odważną zmianę wizerunku. Po blond kosmykach nie ma już śladu. Aktorka najpierw zmieniła kolor, a teraz długość włosów.

Dla Zofii Zborowskiej rok 2020 upływa pod znakiem wielu zmian. Aktorka kończy remont nowego domu, co uważni internauci mogą śledzić na jej Instagramie. Metamorfozy pojawiają się nie tylko we wnętrzach, lecz także na głowie Zborowskiej. Po wielu latach Zofia zdecydowała się zrezygnować z blondu na rzecz kruczoczarnych włosów. Po udanej koloryzacji przyszła pora na dalszą część odmienienia fryzury. Gwiazda postanowiła przedłużyć naturalne pasma. 

Natalia i Paweł 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony" Natalia promienieje dzięki relacji z bratem Pawła?

Zobacz wideo Zosia Zborowska zmieniła fryzurę. Nie jest już blondynką

Zofia Zborowska postawiła na poważne zmiany. Jak teraz wygląda?

Zachwycony mąż aktorki, siatkarz Andrzej Wrona, po tym jak pozbyła się jasnych włosów, stwierdził, że w końcu wygląda, jak "prawdziwa Czarna Wrona". Zborowska w nowym wydaniu poczuła się na tyle świetnie, że zdecydowała się na kolejny krok. Następna wizyta w ulubionym salonie fryzjerskim skończyła się przedłużeniem włosów o doczepy. Pod zdjęciami na Instagramie, pokazującymi efekty przemiany pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Prześlicznie Zosiu wyglądasz w ciemnych włosach.
Pięknie wyglądasz, w tym kolorze ci lepiej niż w blond. Sztos!
 

Niestety, z opisu zdjęcia wynika, że dłuższa fryzura nie zostanie z Zofią na dłużej. Zborowska potrzebowała doczepów jedynie do przygotowania selftape, czyli specjalnego nagrania, które wysyła się na casting. A szkoda! Dłuższe włosy aktorce wyraźnie służą. Czarne pasma nabrały lekkości, nadając Zosi hollywoodzkiego looku. 

A wam, w której wersji Zborowska podoba się bardziej?

Mieszkanie Zborowskiej i WronyZofia Zborowska urządza kolejny pokój w domu. Jak mieszka?

Zobacz też: Roksana Węgiel zmieniła fryzurę. Teraz ma kolorowy look na zbuntowaną nastolatkę. Kogoś nam przypomina