Roksana Węgiel zmieniła fryzurę. Teraz ma kolorowy look na zbuntowaną nastolatkę. Kogoś nam przypomina

Roksana Węgiel już nie jest tą samą uroczą dziewczynką, którą pamiętamy z programu "The Voice Kids". Młoda wokalistka zmieniła fryzurę. Teraz ma kolorowe włosy.

Roksana Węgiel rozpoczęła swoją karierę całkiem niedawno, bo dopiero trzy lata temu. Jednak dzięki urokliwej osobowości i ogromnemu talentowi wokalnemu dziewczyna szybko wspięła się na wyżyny show-biznesu. W 2017 roku została zwyciężczynią pierwszej edycji programu "The Voice Kids". Widzowie muzycznego show pokochali jej wykonanie piosenki Beyonce - "Halo". Roxie dzięki programowi podpisała kontrakt z wytwórnią muzyczną, a już rok później reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior w Mińsku, mając zaledwie 13 lat. Dzięki jej świetnemu występowi i piosence "Anyone I Want To Be", którą pokochał świat, Polska zajęła pierwsze miejsce.

Nowy look Roksany Węgiel

Roksana Węgiel dość szybko wkroczyła w świat show-biznesu. Wówczas była jeszcze dzieckiem. Młoda wokalistka dojrzewa jednak artystycznie i coraz częściej stawia na nietypowe stylizacje z pazurem. Nie boi się eksperymentować z modą. Nastolatka pokazuje się też w pełnym makijażu. Teraz Roxie pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie zdjęciem z nową fryzurą. Zafarbowała włosy! Zwyciężczyni Eurowizji Junior ma teraz fioletowe, różowe i pomarańczowe pasemka. Dziewczyna spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony koleżanek i kolegów z branży oraz fanów. 

Ślicznie - napisała pod zdjęciem Viki Gabor
 

Nie ma się co dziwić temu zachwytowi. Nowe włosy Roksany są naprawdę super! Obserwujący artystki zauważyli też podobieństwo do piosenkarki Avril Lavigne, która miała bardzo podobną fryzurę na początku swojej kariery. Czyżby kolorowa fryzura była zapowiedzią nowego, "zbuntowanego" etapu w jej karierze?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA