Co z kolejną edycją "Tańca z Gwiazdami"? Iwona Pavlović stanowczo odpowiada. My znamy pierwszych uczestników [PLOTEK EXCLUSIVE]

W miniony piątek zakończyła się 11. edycja "Tańca z Gwiazdami". Fani zastanawiają się, czy Polsat planuje wyemitować na wiosnę 12. sezon. Iwona Pavlović nie pozostawiła złudzeń.

Miniona edycja "Tańca z Gwiazdami" była wyjątkowa. Program został w marcu wstrzymany w związku z rozwojem pandemii. Jesienią, kiedy show wróciło na antenę Polsatu, koronawirusa stwierdzono u Sylwii Lipki, która automatycznie musiała pożegnać się z marzeniami o finale. Bogdan Kalus został skierowany w kwarantannę i również nie mógł uczestniczyć w dalszej części programu. Wiele osób zastanawia się, czy po tych niespodziewanych sytuacjach, Polsat zdecyduje się na produkcję kolejnego sezonu. Głos w tej sprawie zabrała Iwona Pavlović.

ZOBACZ TEŻJulia Wieniawa wie, dlaczego przegrała w "TzG". "Nie jestem ślepa". Edycie Zając nie spodobają się słowa Terrazzino

Zobacz wideo 15 lat "Tańca z gwiazdami"

Iwona Pavlović rozwiewa wątpliwości - wiosną "Tańca z Gwiazdami" nie będzie

23 października miał miejsce finał 11. edycji "Tańca z Gwiazdami". Triumfowała Edyta Zając i debiutujący w programie Michał Bartkiewicz. Tuż po ogłoszeniu wyników dziennikarze mieli okazję porozmawiać z ekipą show. Iwona Pavlović dała do zrozumienia, że jej zdaniem Polsat nie zdecyduje się na produkcję nowego sezonu wiosną 2021 roku.

Patrząc na to, co się dzieje w tej chwili, myślę, że byłoby ryzykowne podejmować decyzję o realizacji kolejnej edycji naszego programu – stwierdziła Pavlović w rozmowie z Party.
 

Jak udało nam się dowiedzieć, w najnowszej edycji (jeśli Polsat zdecyduje się ją wyprodukować) mają wystąpić zwycięzcy drugiej edycji "Love Island", Julia Nowakowska oraz Dominik Grot.

Julia i Dominik są bardzo podekscytowani. Modelka już podczas wizyty w hiszpańskiej wilii dała do zrozumienia, że marzy jej się występ w show - zdradza nam informator.

Czekamy na oficjalne informacje.