Naturalna Lenka Klimentova pozdrawia z domowej kwarantanny. "Jakie cudowne piegi"

Lenka Klimentova pokazała na swoim instagramowym profilu zdjęcie bez makijażu. Internauci zachwycili się naturalną urodą tancerki oraz życzyli jej dużo zdrowia.

Lenka Klimentova zdobyła popularność dzięki programowi "Taniec z gwiazdami", w którym kilkukrotnie występowała w roli profesjonalnej tancerki. W trwającej właśnie edycji show partnerowała Bogdanowi Kalusowi. Para niestety nie pojawiła się w ostatnim odcinku tanecznego konkursu gwiazd, ponieważ oboje przechodzą kwarantannę. Swoją przygodę z show musiał przerwać także mąż Lenki, Janek Kliment, który tańczył w parze z Anią Karwan. Piątkowy program odbył się bez udziału publiczności, a wszyscy uczestnicy przeszli testy na koronawirusa.

Zobacz też: "Taniec z Gwiazdami". Za nami ósmy odcinek. Do show wraca jedna z par! Tego nikt się nie spodziewał

Lenka Klimentova pokazała zdjęcie z kwarantanny. Pozuje na nim bez makijażu

Ukochana Janka Klimenta wydaje się nie nudzić podczas izolacji i podchodzi do niej z humorem. Na swoim instagramowym profilu, który śledzi już ponad 73 tysiące internautów, pokazała zdjęcie bez makijażu, do którego dodała szczery opis:

Takie zdjęcie prosto z domku, bez makijażu, fryzury, bez jakiegoś wow. Bez opisu... po prostu ja. Taka jaka jestem. Pozdrawiam Was wszystkich i życzę wam dużo uśmiechu.

Internauci byli zachwyceni Lenką w wersji saute, a szczególną uwagę zwrócili na delikatne piegi tancerki, na co dzień skryte pod warstwą pudru:

Śliczna.
Jakie cudowne piegi.
To, że nie ma pani makijażu, to znaczy, że pani nie gwiazdorzy - jest pani super normalną kobietą.

Zobacz też: Lenka Klimentova zmieniła fryzurę! Tancerka zdecydowała się na modne cięcie. Internauci są pod wrażeniem: Pięknie wyglądasz

Fani nie mogą doczekać się, kiedy ich idolka znów pojawi się w gwiazdorskim show:

Wracaj na parkiet jak najszybciej, bo smutno bez Ciebie.
Zdrówka życzę!
 

Zobaczcie jej fotografię bez makijażu. Krótki odpoczynek od zawodowych obowiązków jej służy?

Zobacz wideo Lenka Klimentova dostała wzruszający prezent od sąsiadów