Księżna Kate i Elżbieta II na ognisku z harcerzami. Za plecami królowej stała znana gwiazda! Wypatrzyli ją czujni fani

Księżna Kate wzięła udział w wydarzeniu zorganizowanym przez harcerzy. Jednak nie tylko ona zwróciła uwagę poddanych.

W miniony weekend pociechy księżnej Kate i księcia Williama spotkały się w ogrodach Kensington z sir Davidem Attenboroughiem - niezwykle znanym i szanowanym brytyjskim naukowcem oraz popularyzatorem wiedzy naukowej. Zdjęciami z tego ważnego dla dzieci wydarzenia dumni rodzice pochwalili się w mediach społecznościowych. Okazuje się, że księżna Kate również ma za sobą interesujące spotkanie.

Niespodziewany gość za plecami królowej Elżbiety II

Na oficjalnym profilu "kensingtonroyal" na Instagramie pojawiło się kilka fotografii z ogniska z harcerzami. Księżna Kate, jako współprzewodnicząca Skautów, sprawdzała, jak dostosowali oni swoje działania podczas pandemii.

Z opisu dowiadujemy się również, że to Stowarzyszenie jest niezwykle ważną działalnością w Wielkiej Brytanii. Pomaga blisko 500 tys. osobom ze wszystkich środowisk w wieku 6-25 lat w zdobyciu umiejętności, które przydadzą się im w nadchodzącej przyszłości.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Księżna Kate w tajnym dzienniku szkaluje Meghan Markle? Co za nonsens!

 

Księżna Kate rozmawiała z młodymi harcerzami i piekła pianki nad ogniskiem. Widać, że bawiła się naprawdę świetnie! Na opublikowanych zdjęciach możemy podziwiać również królową Elżbietę. Czujne oczy poddanych wypatrzyły, że za jej plecami stoi znany podróżnik!

Czy to Bear Grylls?
Za plecami królowej stoi Bear Grylls?
Ej, to Bear Grylls! - pisali podekscytowani.

Grylls jest w końcu Naczelnym Skautem Wielkiej Brytanii. Myślicie, że królowa wiedziała, kto za nią stoi?

Zobacz wideo Królowa i Instagram?