Księcia Williama i księżną Kate odwiedził światowej sławy biolog. Ich dzieci nie kryły ekscytacji. Uwiecznił to fotograf

Członkowie rodziny królewskiej mogą liczyć na wiele przywilejów. Jednym z nich są znajomości ze sławnymi osobami.

Książę William i księżna Kate od dawna podkreślają, że leży im na sumieniu ochrona środowiska. Nic więc dziwnego, że dbają o to, aby ich dzieci weszły w dorosłe życie z podobnymi wartościami. Ostatnio w Pałacu Kensington odwiedził ich David Attenborough - znany brytyjski biolog i popularyzator wiedzy przyrodniczej na świecie. Na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie pojawiła się już fotorelacja z tego wydarzenia.

Książę William i księżna Kate ugościli znanego biologa w Pałacu Kensington

Zdjęcia wykonano na początku tego tygodnia w ogrodach Pałacu Kensington, po tym, jak książę William i David wzięli udział w plenerowym pokazie nadchodzącego filmu fabularnego "David Attenborough: A Life On Our Planet". Jak widać, najmłodsi członkowie rodziny królewskiej byli wyraźnie podekscytowani wizytą tak znakomitego gościa.

 
Dzieci są wielkimi fanami Davida i to był pierwszy raz, kiedy go spotkały, chociaż zawsze tego chciały. Były więc absolutnie zachwycone, a po reakcji Charlotte na zdjęciu widać, jak bardzo była podekscytowana - dopowiedział pracownik rodziny królewskiej w rozmowie z serwisem "Daily Mail".

Nie obyło się prezentów. Attenborough dał księciu George'owi ząb rekina. Naukowiec odnalazł go podczas rodzinnych wakacji na Malcie. Znalezisko może sobie liczyć nawet 23 miliony lat!

Królewska moda

Na tę okazję księżna Kate założyła dżinsową suknię od Gabriela Hearsta za ponad 6 tys. zł i czółenka od Ruperta Sandersona za ponad 2 tys. zł. Księżniczka Charlotte została z kolei ubrana w kwiecistą sukienkę z kołnierzykiem z Zary za około 115 zł. Jak widać, nie zawsze trzeba wydawać krocie, aby wyglądać jak arystokrata.

Więcej o: