Ellen DeGeneres wróciła ze swoim show. Przeprosiła za mobbing

Ellen DeGeneres wystartowała z 18. sezonem swojego talk-show. Pierwszy odcinek zaczęła od wyjaśnień.

Ellen DeGeneres jest jedną z bardziej lubianych osobowości amerykańskiej telewizji. W tym roku na jaw wyszły fakty, które postawiły gwiazdę w nieco mniej korzystnym świetle. W mediach zaczęło mówić się o toksycznej atmosferze, jaka panowała na planie talk-show. Sprawa okazała się na tyle poważna, że wszystkiemu przyjrzała się inspekcja pracy. Finalnie wprowadzono zmiany, o czym sama zainteresowana opowiedziała w najnowszym odcinku.

ZOBACZ TEŻ: Ellen DeGeneres chciała zmusić Mariah Carey do wyjawienia ciąży. Kazała jej wypić kieliszek szampana. Krótko po tym poroniła

Ellen DeGeneres przeprasza za mobbing

Program Ellen DeGeneres powrócił na antenę amerykańskiej telewizji. Za nami pierwszy odcinek 18. sezonu, w którym prowadząca odniosła się do krążących plotek na temat trudnych warunków pracy na planie. 

Jak mogliście usłyszeć, tego lata pojawiły się zarzuty o stwarzanie toksycznego środowiska pracy w naszym programie. Zostało przeprowadzone śledztwo. Nauczyłam się, że rzeczy, które się tu działy, nie powinny się nigdy mieć miejsca. Traktuję to bardzo poważnie i chciałabym bardzo przeprosić ludzi, których to dotknęło. Wiem, że mam siłę oraz uprzywilejowaną pozycję i zdaję sobie sprawę, że idzie za tym odpowiedzialność. Biorę odpowiedzialność za to, co wydarzyło się w moim programie. W ciągu ostatnich tygodni odbyliśmy wiele rozmów o show, naszym środowisku pracy i oczekiwaniach na przyszłość. Zastosowaliśmy niezbędne zmiany i dziś rozpoczynamy nowy rozdział - zapewnia Ellen.

Dziennikarka sama przyznała, że nie zawsze jest taka, jaką mogą widzieć ją widzowie na ekranach. Jak każdy normalny człowiek ma lepsze i gorsze dni. 

Prawda jest taka, że jestem osobą, którą widzicie w telewizji. Jestem również wieloma innymi rzeczami. Czasem bywam smutna, złoszczę się, wpadam w niepokój, frustrację, bywam niecierpliwa i nad wszystkim tym pracuję... - zapewniała.
 

Myślicie, że takie wyjaśnienia wystarczą? 

ZOBACZ TEŻ: To koniec programu Ellen DeGeneres? "Czuje, że nie może dalej tego kontynuować"

Zobacz wideo Zimoch: W Trójce być może jest także sprawa mobbingu