Anna Lewandowska w wersji naturalnej i... blond. Internautka: Jakie jasne włosy! Piękny efekt po wakacjach

Ostatnie kilkanaście dni Anna Lewandowska spędziła na wakacjach w ciepłych krajach. Musiała odpocząć od pracy i w końcu na spokojnie pobyć z rodziną w komplecie. Przez cały czas relacjonowała oczywiście podróż na Instagramie, a teraz wrzuciła tam nowe selfie. Ma jaśniejsze włosy.

Anna Lewandowska ma za sobą kilkanaście dni prawdziwego urlopu. Razem z Robertem i córkami wyleciała za granicę i odpoczywała od codzienności. Opalała się, pływała na jachcie, ale nie zapomniała o treningach, a co ważniejsze o tym, by wszystkim pochwalić się fanom. Teraz wróciła do codziennych zadań i w social mediach zareklamowała pewien produkt. To jej must have w walce z wysuszonymi od promieni słonecznych włosami!

POLECAMYRobert Lewandowski może zarobić krocie za post na TikToku. Dostałby wyższą kwotę niż Neymar

Zobacz wideo Anna Lewandowska wykończyła męża wspólnym treningiem

Anna Lewandowska reklamuje mgiełkę, a fani piszą, że ma jaśniejsze włosy

Trenerka opublikowała na instagramowym koncie nowe selfie. Zapozowała do niego w artystycznie "rozwalonych" naturalnie włosach i zareklamowała ulubiony produkt ze swojej firmy.

Czas na regenerację! Ostatnio mówiłam Wam, że ruszam z cyklem: Czy wiesz, że droga do życia? Dosłownie! Dzisiaj na tapecie mój tip odnośnie regeneracji włosów po wakacjach.
 

Pod komentarzem fanki dzieliły się swoimi sposobami na wysuszone włosy, jak i pisały, że fryzura Any jest nieco inna. Nie ma się czemu dziwić, w końcu włosy jaśnieją podczas pobytu na słońcu, a "Lewa" przebywała na nim ostatnio bardzo często.

Ale jasne już są [włosy].
Jak ładnie naturalnie!
Kurczę, jakie gęste włosy, jak z bajki, bo takie aż mało spotykane. Miłego wieczoru.

Czy Was również zachwycają naturalne i rozjaśnione włosy Anny?

ZOBACZ TEŻAnna Lewandowska wrzuciła urocze nagrania Laury. Dziewczynka próbuje raczkować i reaguje na kichnięcie mamy