Blanka Lipińska odpowiadała na pytania fanów. Ujawniła, czy marzy o zaręczynach i ślubie z Baronem. Jedna rzecz zaskakuje

Blanka Lipińska zorganizowała Q&A i odpowiadała na pytania fanów. Ujawniła, jaki ma stosunek do zaręczyn i ślubu. Nie to było jednak największym zaskoczeniem.

Blanka Lipińska jest bardzo aktywna na Instagramie i regularnie relacjonuje swoją codzienność. Chętnie wrzuca zdjęcia i nagrania z ukochanym Alkiem Baronem, a także odpowiada na pytania fanów. Tym razem zdecydowała się udostępnić kilka z nich. Większość była bardzo intymna i dotyczyła jej stosunku do zaręczyn czy ślubu. Teraz autorka erotyków nie ma przed fanami już żadnych tajemnic.

Zobacz też: Blanka Lipińska robi sobie miesięczną przerwę od sztucznych rzęs. Wygląda znacznie młodziej. "Widać moje azjatyckie korzenie"

Zobacz wideo Baron pozuje z alpaką, a Blanka Lipińska: "Szykujesz się do oświadczyn? Dobrze!"

Blanka Lipińska odpowiada na pytania fanów

Internauci chcą wiedzieć wszystko o swoich idolach. Stąd na profilu Blanki Lipińskiej mnóstwo pytań o jej życie intymne. Tym razem fani byli ciekawi, czy planuje założyć rodzinę, czy skupić się na pracy. Odpowiedź pisarki była jednoznaczna.

Planuję skupić się na sobie, bo życie nauczyło mnie, by zbyt wiele nie planować, jeśli chodzi o związki.

Gdy padło pytanie, czy chciałaby się zaręczyć i wziąć ślub, odpowiedziała krótko:

A po co?

Mimo że Blanka Lipińska nie ukrywa swojego uczucia do Barona, to okazuje się, że wcale nie zastanawia się, czy będzie z nim związana całe życie. 

Hmm... a Ty myślisz, że za trzy lata 7 maja o 17:13 możesz jeść kanapkę z szynką i majonezem? Możesz, ale czy wiesz to już dziś? Jak można planować coś takiego? Albo zakładać? Albo jeszcze lepiej, wiedzieć - odpowiedziała.

Wielu fanów z pewnością było również zaskoczonych faktem, że Blanka... nie mieszka z Baronem. Wyszło to na jaw, gdy pisarka odpowiedziała na kolejne pytanie "Jak teraz, mieszkając razem, radzicie sobie z tym, że oboje lubicie czas dla siebie?".

A my mieszkamy razem? Szok, czego można dowiedzieć się w internetach - odpisała.

Fani najwyraźniej nie zwrócili uwagi, że Blanka Lipińska sama urządzała swoje nowe mieszkanie. Chętnie też pokazywała fotografie zrobione w mieszkaniu Barona.

Zobacz: Blanka Lipińska pochwaliła się metamorfozą swojej nowej łazienki. Teraz jest modnie i stylowo