Robert Lewandowski świętuje z całą rodziną w łóżku. "Moje największe szczęście". Piłkarz pokazał twarz Klary

Rodzina Lewandowskich wciąż świętuje wygraną w Lidze Mistrzów. Piłkarz zamieścił urocze rodzinne zdjęcie z córkami i żoną. Możemy na nim zobaczyć twarz Klary.

Robert Lewandowski świętuje wygraną Bayernu Monachium w finale Ligi Mistrzów. Przypomnijmy, że w zeszłą niedzielę klub, w którym gra nasz polski piłkarz, zwyciężył z PSG 1:0. Po hucznej imprezie przyszedł czas na uczczenie sukcesu w gronie najbliższych. "Lewy" pochwalił się rodzinnym zdjęciem z łóżka, na którym widzimy jego żonę oraz dwie córki. Co ciekawe, na fotce możemy zobaczyć część twarzy Klary. To pierwsze takie zdjęcie na profilu Roberta Lewandowskiego.

ZOBACZ TEŻ: Rozemocjonowana Anna Lewandowska nie mogła spać przez zwycięstwo Roberta. Przy okazji odniosła się do plotek o niani

Robert Lewandowski z całą rodziną w łóżku 

Robert i Anna Lewandowscy konsekwentnie chronią prywatności córek. Owszem, chętnie pokazują wspólne zdjęcia z dziećmi w mediach społecznościowych, jednak nie publikują fotek, na których moglibyśmy zobaczyć ich twarz. Tym razem piłkarz nieco się zapomniał, ponieważ w najnowszym poście widzimy twarz starszej córki.

Nareszcie razem. Rodzina, moje największe szczęście - pisze pod postem Lewandowski. 
 

Pod postem pojawiło się kilka tysięcy komentarzy od fanów z całego świata. Internauci są pod wrażeniem rodzinnego obrazka. 

Cudowny widok! Rodzina jest najważniejsza.
Jaka Klarcia piękna! 
Tacy skromni i normalni. Podziwiam - czytamy pod postem.

Myślicie, że Lewandowscy już niedługo zaczną pokazywać nieco więcej? Liczymy na to! 

ZOBACZ: Sławomir Peszko dostał filmik z szatni od Lewandowskiego i... wrzucił go na Instagram. Nagranie robi furorę w sieci

Zobacz wideo