Anna Lewandowska wita Roberta namiętnym pocałunkiem. Był też oryginalny tort

Anna i Robert Lewandowscy zorganizowali przyjęcie z okazji wygranej Bayernu Monachium w finale Ligi Mistrzów. Były czułości zakochanych, najbliższa rodzina, a także smakowity tort.

Emocje po niedzielnym finale Ligi Mistrzów wciąż nie opadły. A na pewno nie w rodzinie Ani i Roberta Lewandowskich. Na ten wyjątkowy moment piłkarz czekał całe życie, a udało mu po wygranej z PSG 1:0. Robert śmiało przyznaje, że największe wsparcie znajduje u ukochanej żony i po zakończonym meczu - jeszcze z murawy - zadzwonił do Ani. "Lewy" wrócił już do domu i dopiero teraz zaczęło się prawdziwe świętowanie. Spójrzcie tylko na ten tort!

Anna i Robert Lewandowscy świętują zwycięstwo Bayern Monachium w finale Ligi Mistrzów

Ania bardzo wspiera swojego męża, a po emocjonującym meczu nie mogła zasnąć. Kiedy jednak Robert wrócił ze zwycięskiego wyjazdu, para postanowiła rozpocząć huczne świętowanie. Na Instagramie trenerki pojawiło się jedno z najbardziej romantycznych zdjęć, jakie można zobaczyć na jej profilu. Ania i Robert całują się na nim namiętnie. Nie zabrakło również wzruszających słów.

Nasz Mistrz jest już z nami. Jesteś dla nas wzorem, przede wszystkim dla naszych córek... Dumna! - czytamy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z łóżka po finale Ligi Mistrzów. "Obudziłem się tak". Obok niego nie leży jednak Ania

 

Ania była tej nocy wyjątkowo wylewna. Na InstaStories opublikowała także kilka fotek z imprezy. Wśród gości nie zabrakło najbliższych Lewandowskich, między innymi siostry Roberta czy brata Ani. Z niemałym zachwytem patrzymy również na tort, który piłkarz trzyma w swoich dłoniach. Trzeba przyznać, że "Lewa" wie, jak zorganizować imprezę.

Impreza u LewandowskichImpreza u Lewandowskich instagram/annalewandowskahpba

Jesteśmy pewni, że zabawa trwała do białego rana!

Zobacz wideo Myślicie, że Robert zaprezentował rodzince swój taneczny talent?